Pronájem obchodních prostor, 512 m²

Dobřejovice, okres Praha-východ

92 160 Kč/měsíc (180 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + DPH + poplatky

Pronájem obchodní jednotky, 512 m2, Dobřejovice - Praha-východ

Nabízíme k pronájmu rohovou obchodní a skladovou jednotku, o celkové velikosti 512 m2. Jednotka je ve střední části haly, v její přední části je prosklená. Poskytuje tedy dobrou viditelnost na sortiment uvnitř jednotky. Možnost vybudování kancelářských prostor a showroomu.
Jedinečné moderní skladové prostory na kraji Prahy, nacházející se na kraji obce Dobřejovice v těsné blízkosti dálnice D1 a městského okruhu R1. Vzdálenost k dálničnímu nájezdu na D1 2,5 km a vzdálenost nájezdu na R1 je 5,0 km. Prostory jsou pro logistické účely.
Celková plocha haly činí 2.010 m2. Hala je rozdělena na samostatné jednotky. Ideální využití haly je pro sídlo firmy, vzorkovnu, showroom. V každé jednotce se nachází komerční část a zázemí. Celková vyška haly je 7 m, světlá vyška v hale je na kraji 5,7 m a uprostřed 6,5 m. Prostory jsou přístupné každé zvlášť prosklenym vchodem a vraty o rozměrech 3x3 m.
Hala je navržena jako ocelová montovaná a bude zateplena obvodovym pláštěm z PUR panelů tl. 100 mm (U= 0,2 W/m2K). Příčky mezi jednotkami jsou sádrokartonové s dvojitym záklopem tl. 150 mm. Ostatní příčky jsou také sádrokartonové tl. 100 mm. Podlahy jsou z leštěného betonu nosnost 5 t/m2. V každé jednotce jsou střešní světlíky o rozměrech 2x4 m, které zajišťují dostatečné osvětlení.
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N4964
Cena
92 160 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Užitná plocha
512 m2
Obchodní plocha
512 m2
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet parkovacích míst
5
Počet místností
5
Vybavení
nezařízený
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku