Pronájem komerčních prostor (Nám. TGM)

Hranice, okres Přerov

25 000 Kč/měsíc

+ měsíční poplatky

Nabízíme dlouhodobý pronájem komerčních prostor s výlohou v přízemí domu na atraktivním místě u Náměstí TGM v Hranicích. Prostory jsou vhodné např. jako sídlo firmy, pro kancelářské využití, nebo jako ordinace.
Užitná plocha interiéru je cca 100m2, součástí pronájmu je také zahrada (dvůr, 106m2), dům má zděný sklep. Velkou výhodou domu je stálé klima - v létě je uvnitř relativně chladno, v zimě se snadno vytopí. Dispozice: vstupní prostor, prosklené dvoukřídlé dveře otvírají vstup do chodby. Vpravo vstup do místnosti 20m2 s výlohou, která je dveřmi propojená s otevřeným meziprostorem 9m2. Hlavní místnost má plochu 38m2, dále 2x WC (jedno u hlavní místnosti, druhé na chodbě) a sklad se zkosením pod schodištěm (cca 4m2). Z hlavní místnosti je vstup na dlážděnou terasu a vnitřní zahradu (dvůr), kterou v teplém období lze využít k odpočinku nebo k jednání s klienty. Z místnosti s výlohou je vstup do zděného sklepu.
Další informace rádi poskytneme při prohlídce. Doplňující informace k ceně: cena bez záloh za služby (info při prohlídce)

Číslo zakázky
IDNES-075297
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
100 m2
Užitná plocha
100 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama