Pronájem kanceláře 220 m²

Jaselská, Kolín - Kolín III

24 000 Kč/měsíc (109 Kč/m² )

Poznámka k ceně: Nájemce hradí provizi RK ve výši 24 000.- Kč bez DPH při podpisu nájemní smlouvy

Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 220m2, Kolín V

Nájemní prostory v blízkosti centra města v uzavřeném, střeženém areálu s bezproblémovým parkováním. Prostory v 2NP budovy o celkové výměře cca 220 m2 jsou rozděleny do pěti samostatných a z větší části průchozích prostor. V části z nich jsou vybudovány antistatické podlahy a jsou tak ideální pro elektronickou, či elektrotechnickou výrobu. Prostory lze samozřejmě využít i k dalším podnikatelským činnostem jako je například drobná výroba, textilní výroba, kanceláře, ordinace, taneční sál, výuka, přednáškový sál, atd...
Celé prostory mají nově instalovaná plastová okna. Některé kanceláře jsou vybaveny klimatizacemi. Oddělené sociální zařízení se nachází v pronajímaných prostorách a je společné se sousedními kancelářskými prostory. Je možnost využití sprch umístěných v suterénu objektu.
Pro snadnější manipulaci zboží či zařízení poslouží nákladní výtah, který je umístěn v prostorné chodbě.
Prostory jsou vytápěny samostatným plynový kotlem umístěným v přízemí a spotřeba. Vlastní spotřeba elektrické energie je měřena samostatným elektroměrem umístěným na rozvaděči v suterénu. Na dodávky el. a plynu si nájemník uzavře vlastní smlouvy s dodavateli těchto služeb.
Areál je střežen kamerovým systémem a poskytuje bezproblémové parkování. Nájemník kromě uvedeného měsíčního nájmu, bude též hradit zálohy na poskytované služby ve výši 2000,. Kč/měsíčně. Služby obsahují, vodné a stočné, úklid a osvětlení společných prostor, kamerový systém a správu nemovitosti.
Ke dni uzavření nájemní smlouvy je splatná kauce ve výši 10 000.- Kč, úhrada prvního nájmu a provize realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.
V případě zájmu o prohlídku, či více informací mne, prosím, neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-N79876
Cena
24 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Plocha pozemku
220 m2
Užitná plocha
220 m2
Počet podlaží
3
Vybavení
nezařízený
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

3 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku