Pronájem kanceláře 130 m²

Jaselská, Kolín - Kolín III

14 000 Kč/měsíc (107 Kč/m² )

Poznámka k ceně: Nájemce hradí provizi ve výši 14 000.- Kč bez DPH při podpisu nájemní smlouvy

Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 130m2, Kolín III

Nájemní prostory v blízkosti centra města v uzavřeném, střeženém areálu s bezproblémovým parkováním. Prostory v 2NP budovy o celkové výměře cca 130 m2 jsou rozděleny do čtyř samostatných a z větší části průchozích prostor. Jedna z místností složí jako kuchyňka. Prostory lze využít jako kancelářské, výrobní, ale také taneční sál, baletní škola, jazyková škola, chráněné dílny, atd.
Celé prostory mají nově instalovaná plastová okna. Některé kanceláře jsou vybaveny klimatizacemi. Oddělené sociální zařízení se nachází v pronajímaných prostorách a je společné se sousedními kancelářskými prostory. Je možnost využití sprch umístěných v suterénu objektu.
Prostory jsou vytápěny samostatným plynový kotlem umístěným v přízemí a spotřeba. Vlastní spotřeba elektrické energie je měřena samostatným elektroměrem umístěným na rozvaděči v suterénu. Na dodávky el. a plynu si nájemník uzavře vlastní smlouvy s dodavateli těchto služeb.
Areál je střežen kamerovým systémem a poskytuje bezproblémové parkování, nejen pro osobní vozy. Nájemník kromě uvedeného měsíčního nájmu, bude též hradit zálohy na poskytované služby ve výši 1000,. Kč/měsíčně. Služby obsahují, vodné a stočné, úklid a osvětlení společných prostor, kamerový systém a správu nemovitosti.
Ke dni uzavření nájemní smlouvy je splatná kauce ve výši 10 000.- Kč, úhrada prvního nájmu a provize realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.
V případě zájmu o prohlídku, či více informací mne, prosím, neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-N81325
Cena
14 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Plocha pozemku
130 m2
Užitná plocha
130 m2
Počet podlaží
3
Vybavení
nezařízený
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

7 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku