Pronájem obchodních prostor, 80 m²

Jablonecká, Liberec - Liberec I-Staré Město

16 900 Kč/měsíc (211 Kč/m² )

Poznámka k ceně: neplatí se provize a kauce

Pronájem obchodních prostor, 80 m, Liberec I-Staré město

Pronájem exkluzivních, reprezentativních obchodních prostor o velikosti 80 m v v přízemí budovy v minulosti ve vlastnictví skupiny ČSOB v Jablonecké ulici v Liberci. K nájmu náleží vlastní sociální zařízení a kuchyňka.
Kompletní informace včetně cen a velikostí k dispozici na havic. cz/kancelare-jablonecka
Platba tepla, elektřiny a vody dle dohody s majitel buď fixně, či na základě skutečných rozpočtených nákladů.
Celá budova se nachází v přímém centru Liberce, vzdálená přibližně 150 metrů od zastávek MHD kde stojí 40 spojů a jedná se o druhou největší zastávku v Liberci. V okolí je celková vybavenost pro kancelářské prostory v podobě restauračních zařízení, obchodu Billa či pošty.
Z kanceláří je to ale kousek i na liberecké náměstí, takže i o polední pauze to budou mít zaměstnanci kousek pro vyřízení dokladů totožnosti či zařízení jiných nutných záležitostí.
Pokud má vaše firma benefity ve formě volné pracovní doby, vaši zaměstnanci jistě ocení například i posilovnu "Power Fitness", "Ladies Fitness" či "GoodFellas Crossfit", které se nacházejí ve vzdálenosti do 150 metrů a kam si budou moci odskočit například při polední pauze.
Kancelářská budova má 5 podlaží přičemž jedno z nich je podzemní, kde se nacházejí skladové prostory a dvě garáže. V prvním podlaží se nachází dva přízemní obchodní prostory, které je možné využít k různým účelům s přímým kontaktem se zákazníkem z ulice. Druhé, třetí a čtvrté nadzemní podlaží je již kompletně kancelářské. Každé patro má vlastní sociální zařízení a kuchyňku. Výjimkou je 4. podlaží, kde se místo kuchyňky nachází koupelna se sprchovým koutem.
Celá budova má vlastní systém vytápění ve formě kotelny a je ve velmi dobrém stavu. Má moderní dřevěná okna, dřevěné interiérové dveře a ve všech kancelářích jsou koberce. V přízemí jsou podlahu z pěkné keramické dlažby a prostory jsou vybaveny pro okamžité použití. V budově se nachází výtah, který je možné v případě pronájmu celého patra naprogramovat na přístup do patra pomocí karty.
Všechny kanceláře jsou připraveny k okamžitému nastěhování. K budově patří dvě parkovací místa s vlastním vjezdem do garáží a 4 parkovací místa ve dvoře. Po dohodě je možné zajistit další parkovací místa v Plaza Liberec či ve dvoře.
Veškeré informace včetně cen jednotlivých kancelářích na webové stránce realitní kanceláře havic. cz
U prostor neplatíte kauci a ani provize realitní kanceláře.

Číslo zakázky
IDNES-0049C
Cena
16 900 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Plocha pozemku
80 m2
Zastavěná plocha
80 m2
Užitná plocha
80 m2
Obchodní plocha
80 m2
Počet podlaží
4
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Výtah
Vybavení
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku