Pronájem kanceláře, 71 m²

Jánská, Liberec - Liberec III-Jeřáb

8 520 Kč/měsíc (120 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + záloha na služby+provize RK

Pronájem suterénních prostor 71 m2

Potřebujete klimatizované a hlídané prostory k uložení své sbírky obrazů či pro archiv vín? Nebo pro archivaci důležitých dokumentů? Pak je můžete uložit zde – v minulosti zde byly bankovní trezory.
K dispozici je celkem celkem 71 m2 v suterénu komplexu Palác Centrum v dolním centru Liberce naproti OC Forum.
Jedná se o 3 místnosti o rozměrech 20 m2, 16 m2, 21 m2 plus chodbu se schodištěm 14 m2.
Cena za nájem nabízených prostor je 120 Kč/m2/měsíc. K této ceně se nepřipočítává DPH. Konečná cena nájmu může být i nižší - odvíjí se od konkrétní smlouvy s nájemcem – délka smlouvy, výpovědní lhůta apod.
Cena za poskytované služby činí zálohově 75 Kč/m2/měsíc + DPH.
Uvedené prostory mají samostatné měření el, energie a lze je upravit příčkami dle požadavků zájemce. Lze je také napojit na centrální bezpečnostní systém. Vchod do prostor lze zajistit přímo z podzemních garáží. Úpravy provede pronajímatel dle dohody.
Pro různá setkání, přednášky či workshopy je možno si v případě zájmu pronajmout prostory v co-workingovém centru v budově. Jsou zde malé boxy, ale i sál až pro 60 lidí. Nájem se platí pouze za pronajaté hodiny.
Do všech pronajímaných prostor vedou datové rozvody (internet v případě zájmu je možno zajistit za částku 300,- Kč + DPH/měsíc), klimatizace, na podlaze jsou zátěžové koberce.
O vše potřebné se v budově stará správce. Parkovat lze v OC Forum, které je naproti budově, lze si pronajmout i parkovací místo na veřejném parkovišti za ČSOB (2 minuty pěšky) nebo přímo v podzemí budovy Palác Centrum. Prostory je možno upravit dle potřeb nájemce, není nutno pronajmout vše jako celek, ale jen část, vše dle dohody.
Objekt je na velmi výhodném místě – dolní centrum města, zastávka tramvaje před budovou, autobusové i vlakové nádraží do 8 minut pěšky.

Číslo zakázky
IDNES-224-N00536
Cena
8 520 Kč
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
71 m2
Počet podlaží
6
Topení
ústřední - dálkové
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus, dálnice
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku