Pronájem kanceláře, 85 m²

Mrštíkova, Liberec - Liberec III-Jeřáb

10 625 Kč/měsíc (125 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + služby

Pronájem nových administrativních prostor v centru Liberce

Pronájem nových administrativních prostor v centru Liberce
Nabízíme k pronájmu nové administrativní prostory v obchodně-administrativním zrekonstruovaném industriálním centru WERK v centru Liberce o celk. výměře 85 m2. Lze pronajmout i kanceláře o menší výměře.
WERK je tovární objekt (užitná plocha 7 500m2) z toho již 90% obsazeno novými nájemníky, postavený r. 1878, s dostavbami v roce 2000, v centru Liberce v tzv. „malé průmyslové zóně“ 150m od Babylonu. Textilní výroba probíhala od založení až do r. 1992. Budova dále sloužila pro restaurování historického nábytku.
Od r. 2005 dochází k rekonstrukci vnitřních prostor a vzniku obchodně-administrativního centra, s důrazem na zachování industriálního prostředí a jeho vyzdvižení. Osu nových nájemníků tvoří profese směřující k projektování, stavbě a vybavení interiérů, vhodně doplněné dalšími službami.
(např. Designové studio EXX-největší subjekt v regionu, Nábytek Louda, SIADESING-největší architektonické studio v Liberci a sev. Čechách, RTM TV-regionální TV vysílání, PARTNERS-poradenství a bankovní služby, SWALLOW SCHOOL-anglická jazyková škola a mnoho dalších).
Areál WERK poskytuje svým klientům zabezpečení objektu 24 hod. denně, vstup do objektu 24 hod. denně 7 dní v týdnu, strážní službu, parkování, úklidové služby a další solidní podmínky pro bezproblémový pracovní chod. Výtah osobní i nákladní k dispozici. Kontaktuje makléřku pro nezávaznou prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-244-N00801
Cena
10 625 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
85 m2
Počet podlaží
3
Topení
ústřední - plynové, ústřední - elektrické
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus, dálnice
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku