Pronájem restaurace, 470 m²

Chebská, Luby, okres Cheb

30 000 Kč/měsíc (64 Kč/m² )

Pronájem, komerční objekt, 236 m2, Luby u Chebu, ul. Chebská

Nabízíme k pronájmu komerční objekt s výměrou 236 m2 v obci Luby u Chebu. Přízemí domu tvoří 4 navzájem průchozí místnosti, z nichž jedna je vybavena barovým pultem. Je zde také malá kuchyň, sociální zařízení a malá komora služící jako příruční sklad.
V přístavbě v mezipatře se nachází 2 prostorné místnosti, které v minulosti sloužily jako diskotéka s barem, jsou zde funkční toalety.
1. patro tohoto domu tvoří otevřený prostor, který je vybaven barovým zázemím a malou kuchyňkou. Do tohoto patra je možné vstoupit i samostatným vchodem z ulice. V podkroví se nachází další dvě místnosti navazující na prostor v 1. patře s možností vybudování mezonetového bytu. V celém domě jsou okna původní dřevěná zdvojená, elektroinstalace světelná třífázová taktéž původní, ohřev vody je možné řešit bojlerem. Do domu je zavedena přípojka zemního plynu. Střecha sedlová se zděným vázaným krovem a šablonovou krytinou. K domu náleží malý sklep. Ačkoliv v minulosti byl objekt využíván pouze ke komerčním účelům, je možné je v rámci nutné rekonstrukce přebudovat . Občanská vybavenost je v dosahu obce. Zajímavá poloha spočívá i v dosahu hraničního přechodu se SRN. Nájemné je uvedeno bez energií. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Provize Rk činí 1 měsíční nájem.

Číslo zakázky
IDNES-3367
Cena
30 000 kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
špatný stav
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Plocha pozemku
236 m2
Zastavěná plocha
235 m2
Užitná plocha
470 m2
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Vybavení
částečně zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku