Pronájem obchodních prostor, 250 m²

Novosady, Němčice nad Hanou, okres Prostějov

15 000 Kč/měsíc (60 Kč/m² )

Poznámka k ceně: Kauce 1 nájem + provize RK 1 nájem (+DPH), včetně poplatků měsíční poplatky zahrnuty v ceně nájmu

Pronájem, Obchodní prostory/ lehká výroba, 217 - 250 m2 - Němčice nad Hanou

Ve výhradním zastoupení nabízím k pronájmu velkou nově vybudovanou prodejnu (lehkou výrobu) se zázemím v Němčicích nad Hanou. Prostor je vhodný jako prodejna nebo drobná výroba.
Samotná prodejní plocha je 149 m2. K tomuto náleží ještě 5,16 m2 kuchyňky a toalety, 33,4 m2 technického zázemí (prostor pro topení a drobný sklad) a 30,4 m2 před prodejnou (projektováno jako 2-3 parkovací místa). K těmto prostorům je možné pronajmout ještě samostatný sklad (cca 33 m2) se vstupem velikosti garážových vrat, který je v současné době propojený s prodejnou a zázemím. Pokud by zájemce o tento prostor neměl zájem, bude spojovací vchod zaslepený.
Vstup do prodejny pro zákazníky z ulic Novosady/Tyršova. V areálu firmy, kde je prodejna postavena, je možné zřídit 1-2 parkovací místa pro zaměstnance prodejny. Do areálu je možné zavážet zboží běžným nákladním/ dodávkovým vozem .
V současné době se připravuje samostatný elektroměr pro provozovnu (přepis na nájemníka), topení zajištěno pomocí krbové vložky a vzduchotechniky pro rozvod tepla v prostorách, vodovod - užitková voda z vlastní studny (kuchyňka a toaleta) a odpady jsou připojeny k stávajícím odpadům v areálu firmy. Majitel z tohoto důvodu nepožaduje k nájmu žádný jiný poplatek za energie.
Prostory původně stavěné jako zamýšlená prodejna nábytku, v současné době využíváno jako sklad materiálu a hotových výrobků. Zadní stěna prodejny zastavěna nábytkem na míru - v ceně pronájmu. Pokud by nebyla k využití, je možné ji demontovat. Sklad je v současné době využíván jako sklenářská dílna. Do doby předání budou oba dva prostory kompletně vyklizeny.
Lze pronajmout samostatně prodejnu se zázemím bez skladu. Sklad samostatně pronajmout nelze.
Cena za pronájem prodejny + zázemí a parkovacích míst je 15.000,-Kč/ měs.. Cena za pronájem prodejny + zázemí a parkovacích míst + skladu je 17.000,-Kč/měs..
Majitel požaduje kauci 1 měs. nájem. Provize RK je 1 měsíční nájem + DPH.

Číslo zakázky
IDNES-00258
Cena
15 000 Kč
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Kolaudace
2019
Užitná plocha
250 m2
Obchodní plocha
149 m2
Skladovací plocha
64 m2
Počet parkovacích míst
3
Parkování
parkování na ulici
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
zavedena
Voda
vlastní zdroj
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení
částečně zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku