Pronájem kanceláře, 8 m²

28. října, Ostrava

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání.

Ostrava City Center - malometrážní zařízené kanceláře s kompletním servisem

Neplatíte revizi RK! Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem malometrážních zařízených kancelářských prostor s kompletním servisem v ceně nájemného pro vaši firmu v moderním business centru IQ Ostrava City Center v centru Ostravy. K dispozici jsou prostory již od 8m2. Pronájem je možný krátkodobě i dlohodobě, minimální doba pronájemu kanceláře 1 hodina. Při nájemní smlouvě delší než 2 roky je nájemné nižší.
Lokalita a dostupnost: Komplex se nachází na ulici 28. října v atraktivní lokalitě v centru Ostravy. Komplex je skvěle dostupný MHD i autem z dálnice ve směru Olomouc, Bohumín. Nájemce má možnost pronájmu vnitřního parkovacího stání.
Technické parametry: V rámci nájemného v ceně má klient k dispozici kompletní servis - jako recepce, uvedení návštěv, telefonní služba - asistentka odpovídá na telefonáty jménem Vaší společnosti, drobná administrativa, copy centrum (možnost kopírování, tisku), možnost využití zasedacích místností, využití zařízené kuchyně a další. Kanceláře dále nabízí otevíratelná okna, vnitřní nebo venkovní žaluzie, klimatizaci, rekuperaci, výtah, bezbariérový přístupu, záložní generátor, bezpečnostní a požárních systémy, vysokorychlostní připojení k internetu, akustické kazetové stropy, zdvojenu podlahu se zátěžovými koberci a podlahovými krabicemi.
Aktuální nabídka: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.
Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Číslo zakázky
IDNES-N05274
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
8 m2
Počet podlaží
9
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Výtah
PENB
C

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku