Pronájem kanceláře, 31 m²

Vladislavova, Písek - Pražské Předměstí

3 878 Kč/měsíc (125 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + DPH + poplatky 44 Kč/m2 + DPH

Pronájem kancelářské jednotky, 31 m2, Písek

Naše společnost nabízí k pronájmu kancelářskou jednotku o velikosti 31 m2 v Technologickém centru Písek, které bylo zrekonstruováno v roce 2013. Jedná se o původní sídlo kasáren Jana Žižky vytvořeného na základě patentu Albrechta Eusebia Waldsteina z roku 1629.
Budova celkem nabízí 7.800 m2 moderních kancelářských prostor kategorie A rozložených do čtyř pater, recepční službu v režimu 24/7, vlastní parkovací plochy, osobní výtah, detektory kouře, záložní zdroj při výpadku elektrické energie, dále kopírovací místnost, kuchyňku na každém patře, restauraci a tělocvičnu. V budově se rovněž pronajímají zasedací místnosti pro různé firemní akce. Součástí budovy je jedno z nejmodernějších datových center na území České republiky.
Samotné kanceláře jsou moderně vybaveny se zapuštěným zářivkovým osvětlením, dvojitým otevíráním oken (otevírání do nízké a vysoké polohy), datovou sítí VLAN, 1GB/port, ICT službami (internet, back office, datová záloha). Kanceláře ve 4. NP jsou vybaveny klimatizací. Přímo v budově lze využít notářských služeb.
Budova Technologického centra má přímé napojení z hlavního tahu Praha - České Budějovice - Linec. V docházkové vzdálenosti se nachází centrum města, pošta, obchod s potravinami.

Číslo zakázky
IDNES-TPC-4
Cena
3 878 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Výstavba (rok)
2013
Zastavěná plocha
6063 m2
Užitná plocha
31 m2
Počet podlaží
5
Podlaží umístění
3. patro (4. NP)
Počet parkovacích míst
3
Počet místností
1
Výtah
Voda
veřejný
PENB
B
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku