Pronájem samostatně stojící novostavby administrativní budovy, 274 m2, v blízkosti Hlavního nádraží,

Bolzanova, Praha 1

96 175 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: + služby a energie + měsíční poplatky

Nabízíme pronájem trojpodlažní reprezentativní administrativní budovy postavené ve vnitrobloku činžovních domů z 19. století v ulici Bolzanova nedaleko Hlavního a Masarykova nádraží.
Díky umístění uprostřed dvora je navzdory rušnému centru budova situována do velice klidné lokality. V místě je přitom ideální dopravní dostupnost – před domem je zastávka tramvaje Hlavní nádraží, v docházkové vzdálenosti je i stejnojmenná stanice metra, poblíž je rovněž trasa metra B.
Z Bolzanovy ulice se vchází velice reprezentativním a zdobným průchodem činžovního domu z roku 1885, přístup k samostatně stojící novostavbě administrativní budovy vede přes renovovaný dvůr s dlažebními kostkami a plánovaným trávníkem. Trojice podlaží má podlahovou plochu 1. NP 93 m2; 2. NP 108 m2 a 3. NP 73 m2. Užitná plocha prvního podlaží je nicméně o něco menší kvůli vstupní chodbě. V budově nejsou zatím položené podlahy – majitelé čekají, jakou bude mít představu o vzhledu budoucí nájemce – interiér bude dotvořen podle jeho představ.
K prostorám náleží 1 parkovací stání.
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N4323
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
274 m2
Počet podlaží
3
Podlaží umístění
2. patro (3. NP)
Počet místností
4
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Vybavení
Nezařízený
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama