Pronájem skladovacích prostor, 70 m²

Spálená, Praha 1

11 900 Kč/měsíc (170 Kč/m² )

Poznámka k ceně: 0,8 Kč / bm / den včetně provize RK

Pronájem spisovny v centru Prahy Spálená 108/51, Praha 1

ARCHIV - SPISOVNA - ULOŽENÍ DOKUMENTŮ

Nabízíme Vám archivaci a správu dokumentů v naší komerční spisovně v samém centru Prahy – na adrese Spálená 51 (Národní třída)

o celkové kapacitě 500 bm - 0,8 Kč / bm / den.

Archivování dokumentů je v mnoha ohledech dáno zákonem, a je často podnikateli neúmyslně opomíjeno. Jestliže vlastníte jakoukoliv aktivní firmu je pravděpodobné, že je tato služba vhodná i pro Vás. Dále je archivování dokumentů povinné pro právníky, likvidátory, konkurzní správce, či nově i pro realitní makléře. Rozsah povinností je v některých případech opravdu veliký a novely zákony tyto povinnosti stále rozšiřují. Ulehčete si práci a využijte možnosti mít své dokumenty vždy k dispozici, bez obav, zda splňujete veškeré legislativní nároky. Díky strategické pozici naší spisovny v centru Prahy máte také jistotu, že nemusíte podnikat návštěvu do velkých mimopražských spisoven, v případě, že potřebujete mít své dokumenty často k dispozici. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni se profesionálně postarat o veškeré dokumenty až po 500 bm a zajistit Vám také okamžitý přístup k Vámi požadovaným dokumentům. Spisovna je řádně schválena a pravidelně kontrolována. Pro práci s dokumenty zaměstnáváme řádně schválené archiváře.

Naše prostory se nachází ve centru Prahy v ulici Spálená, na perspektivním komunikačním uzlu. Prostory jsou pod trvalou ostrahou v podzemních chráněných prostorech a splňují tak i ty nejnáročnější nároky na úschovu dokumentů. Spisovna je vybavena moderním posuvným regálovým systémem. V prostoru je také k dispozici badatelna pro zajištění soukromí při procházení Vašich dokumentů. Pro zpracování individuální nabídky nás prosím kontaktujte.

Číslo zakázky
IDNES-8641
Cena
11 900 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
skladovací prostory
Lokalita projektu
centrum
Užitná plocha
70 m2
Počet podlaží
7
Podlaží umístění
snížené přízemí (1. PP = podzemní podlaží)
Ostraha
PCO
Recepce
Výtah
Internet
Telefon
Elektřina
230-400V
Dopravní dostupnost
silnice, metro, tramvaj
Roční spotřeba energie
152 kWh
PENB
F (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku