Pronájem obchodních prostor, 184 m²

Spálená, Praha 1 - Nové Město

98 000 Kč/měsíc

Pronájem komerční nemovitosti 184m2 Praha Spálená 51

Nabízíme Vám exkluzivní možnost pronájmu komerčního prostoru ve Spálené ulici. Bez odstupného! Jedná se o komerční prostory v 1PP budovy Spálená 51. Výborná dostupnost MHD – stanice metra B (Národní třída), tram č. 6, 9, 18, 22. Automobil – parkovací hodiny v dochozí vzdálenosti 1-3min podél ulice Národní, Purkyňova, Spálená. Interiér nevyžaduje jakékoliv náklady na opravu nebo modernizaci a je možné jej bez odkladu ihned využívat.
Popis: Prostory byly kompletně vybudovány v roce 2014. Prostory jsou plně klimatizované a ozvučené. Šatny nabízejí 50 uzamykatelných skříněk s převlékárnou. V roce 2017 byly prostory doplněny o oddělené sprchy. Ve vstupní části se nachází stylový bar s lounge kavárnou. Vstupní hala je využitelná i pro soukromé akce jako „welcome drink spot“ a šatna.
Lounge je vybavena kompletním gastro zařízením. Nadčasový design tvoří dřevěná kantová podlaha, která prochází i do celé stěny navazující na stěrku imitující beton. Stropy jsou sestaveny v nepravidelném seskupení ze zavěšených samostatných dílů. Dohromady s podsvíceným pozadím baru, které bylo vyrobeno uměleckým kovářem z různých druhů nerezové oceli tak vytváří příjemnou atmosféru s důrazem na detail a luxusní zpracování.
Kapacita kavárny je 20-25 osob. Navazující oddělené prostory byly vybudovány pro dva golfové simulátory. Dají ve však využít jako dva oddělené salonky s velkou projekční plochou pro koučink nebo prezentace, nebo jako místnost pro masáže, relaxace, rehabilitace, či jakékoliv jiné eventy.
Vybavení prostor: 60´´ plazmová televize, moderní vzhled interiéru s asymetrickým stropem ze zvukoizolačního děrovaného sádrokartonu, kompletní audio ozvučení všech prostor vč. sociálních zařízení a šaten, lounge křesla vyrobena na míru, ostatní sedací nábytek je z dílny TON.
Vybavení kavárny: Gastro výrobník ledu, gastro myčka nádobí, 3 dřezy, 3 gastro lednice, chladící vitrína zakomponovaná do baru.
Cena: 98.000,- Kč / bez DPH / měsíc
Výměra celkem: 184 m2

Číslo zakázky
IDNES-1111
Cena
98 000 Kč/měsíc
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Užitná plocha
184 m2
Počet podlaží
6
Podlaží umístění
snížené přízemí (1. PP = podzemní podlaží)
Recepce
Výtah
Dopravní dostupnost
metro, tramvaj
PENB
F

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku