Kancelář 900 m2, Nagano Park III.

Praha 3 - Žižkov

9 €/m²/měsíc

Poznámka k ceně: + DPH + poplatky

Nabízíme Vám k pronájmu kanceláře v business parku Nagano, v ulici U nákladového nádraží, v Praze 3 – Žižkov. Park se nachází nedaleko metra A – Želivského, odkud jezdí pro zaměstnance bezplatná kyvadlová doprava.
K dispozici jsou jednotky od 97 m2 do 1 280 m2 na jednom podlaží vč. dostatečného množství skladovacích prostor. Velice prostorné a světlé kancelářské prostory. Díky svému tvaru velká efektivita. Možnost dělení na menší jednotky. Nagano pak dále nabízí společnou recepci, zasedací místnost, 2 restaurace/kavárny pro nájemce, fitness centrum zdarma, bezkonkurenční zdroje energie (6MW) a IT technologií, 2 přímé zdroje energie, kabely s optickými vlákny, hlídané parkoviště a dostatek parkovacích stání, služby správce nemovitosti k dispozici 24 hodin, kontrola nákladů, nízké servisní poplatky.
Uvedené měsíční nájemné je orientační a v závislosti na požadované výměře, úpravách prostor, délce nájemní smlouvy, je s ní možné hýbat. V případě zájmu Vám prostory rádi ukážeme. Využijte našich bezplatných služeb a nechte si připravit kompletní nabídku volných prostor dle Vašich specifikací. Neplatíte provizi.

Číslo zakázky
IDNES-18934
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
900 m2
Počet podlaží
6
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis