Pronájem kanceláře 14 m²

Antala Staška, Praha 4 - Krč

15 250 Kč/měsíc (1 089 Kč/m² )

Poznámka k ceně: Cena od, UŽITNÁ PLOCHA JE ORIENTAČNÍ ÚDAJ

Zařízená kancelář pro 1-2 osoby, Business centrum Budějovická Alej - cena ALL INCLUSIVE

Denní kancelář pro 1-2 osoby. Business centrum Budějovická alej je určeno zájemcům s citem pro design a umění moderní architektury. Skandinávský styl je patrný již při prvním pohledu na budovu. Kombinace bílé a antracitově šedé barvy dodává budově na vznešenosti.
Reprezentativní kancelářské centrum nabízí plně vybavené kanceláře velmi moderně vybavené. Nechybí samozřejmě zasedací místnosti s audiovizuální technikou, call box pro vyřizování hovorů, kuchyňské studio a relaxační zóna s fotbálkem a Playstationem.
Kanceláře v tomto centru si často vybírají i mimopražští klienti, kteří oceňují skvělou dopravní dostupnost, a to díky přímému napojení na dálnici D1. Stanice metra Budějovická linky C je od budovy vzdálena 2 minuty.
Business centrum Budějovická Alej vás osloví svou moderní a nadčasovou architekturou. Prostorné kanceláře o velikosti 14 – 57 m² disponují vším potřebným vybavením stejně, jako zasedací místnosti. K lepšímu pracovnímu prostředí přispívá kuchyňské studio, Call Box, relaxační zóna nebo plnohodnotná recepce. Kancelář na Praze 4 v tomto komplexu bude dozajista reprezentativní záležitostí.

Číslo zakázky
IDNES-IBA0147
Cena
15 250 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
skeletová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
14 m2
Počet podlaží
8
Parkování
garáž
Vybavení
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku