Pronájem kanceláře, 28 m²

Hvězdova, Praha 4 - Nusle

38 000 Kč/měsíc (1 357 Kč/m² )

Poznámka k ceně: služby (úklid, energie a internet) zahrnuty v ceně

Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 28m2, Nusle

Pronájem kanceláří v City Tower, Praha 4 - Pankrác. Nabízíme k pronájmu atraktivní kancelářské prostory v moderní administrativní budově City Tower - nejvyšší budově v Praze. Jedná se o exkluzivní místo pro sídlo vaší firmy s úchvatným výhledem na Prahu.
V nabídce jsou jednotlivě tři privátní kanceláře o rozloze 21 m2 (za 28 000,- Kč měsíčně), 28 m2 (za 38 000,- Kč měsíčně) a 38 m2 (za 51 000,- Kč měsíčně). Privátní kanceláře mají k dispozici sdílenou zasedací místnosti o velikosti 28 m2. Všechny tři kanceláře jsou situovány ve 4. podlaží. Doba nájmu je flexibilní dle potřeby nájemce. Plochu kanceláří lze kdykoli zvětšit či zmenšit podle požadavku klienta. V ceně nájmu jsou již zahrnuty všechny služby: úklid, energie i internet. Do budovy je přístup 24/7. Nájemce může využívat vybavení kuchyňky. V podzemní garáži budovy lze pronajmout parkovací stání.
Budova City Tower disponuje špičkovým vybavením: např. 18 vysokorychlostních výtahů (nejrychlejších v ČR), přes 800 parkovacích stání, vlastní automyčka, konferenční centrum a restaurace ve 27. podlaží.
Tato lokalita nabízí výjimečnou dopravní dostupnost. Poloha přímo na metru C (Pankrác) umožňuje spojení do centra města za 10 minut. Zároveň je zde k dispozici přímé napojení na magistrálu a pražský okruh. V těsném sousedství budovy je nákupní centrum Arkády s nabídkou veškerých obchodů a služeb. V blízkém okolí jsou k dispozici hotely, konferenční centra, kavárny a restaurace.
Tuto nabídku vřele doporučujeme.

Číslo zakázky
IDNES-N79282
Cena
38 000 Kč
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Rekonstrukce
2008
Užitná plocha
28 m2
Počet podlaží
27
PENB
A

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku