Pronájem kanceláře, 1000 m²

Na strži, Praha 4 - Nusle, okres Praha

400 000 Kč/měsíc (400 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + DPH + poplatky

Pronájem kancelářské jednotky, 1.000 m2, Praha 4 - Nusle

Naše společnost nabízí k pronájmu unikátní kancelářskou jednotku v projektu této nové administrativní budovy, v příjemné lokalitě přímo u stanice metra C – Pankrác.
Jednotka je vybavena otevíratelnými okny, elektrickými přípojkami a přípojkami k internetu, klimatizací, bezpečnostními vstupy na kartu, jednací místností, bezpečnostními kamerami, vlastní kuchyňkou, toaletami, zdvojenými podlahami. V budově je dále centrální recepce, parkovací místa v garážích, vstupy do budovy 24/7, ostraha 24/7, bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, úklidová služba, bezpečnostní turnikety při vstupu do kancelářských prostor, bezpečnostní kamery (CCTV), nádrže na dešťovou vodu, parkování pro cyklisty.
Tato budova má celkem 8 pater, z toho 7 pater slouží pro účely kanceláří a v přízemí jsou k dispozici obchodní jednotky o velikosti 923 m2.
Jedná se o zcela nový a moderní projekt o celkové velikosti pronajímatelné plochy 8.400 m2. Jedinečná koncepce, funkčnost a energetická efektivnost zajistí nájemci perfektní zázemí a pracovní prostředí.
Rozloha prostor v jednom patře činí až 1.167 m2. Avšak díky velké flexibilitě lze dispozičně dělit a upravovat s možností dělení jednotek od 250 m2. Výhodou je, že jednotky mají zcela otevíratelná okna.
Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí, kuchyňka, datové sítě, klimatizace, kamerový systém, recepce s ostrahou v režimu 24/7, technická a úklidová služba, výtahy. Budova bude nabízet restauraci a další retailové jednotky.
Objekt bude dále nabízet zahradu, skladovací prostory, garážové stání a bezbariérový přístup.
Oblast je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou díky těsné blízkosti stanice metra a autobusových zastávek.
V okolí budovy se nachází velké množství restaurací, kaváren, nákupní středisko Arkády Pankrác, kde si pohodlně nakoupíte.
Jednotka bude k dispozici od 5/5/2018.
Pro bližší informace o jednotce nás neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-ELE-12
Cena
400 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
s.r.o.
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
1000 m2
Podlaží umístění
3. patro (4. NP)
Počet parkovacích míst
100
Počet místností
1
Výtah
PENB
G
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku