Pronájem kanceláře 540 m²

Türkova, Praha 4 - Chodov

135 000 Kč/měsíc (250 Kč/m² )

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Kanceláře Chodov

Nabízené prostory se nachází ve 3. patře 4 patrové administrativní budovy na Praze 11, ul. Türkova. Budova je vybavena osobním výtahem. Podlaží je rozděleno na dvě křídla. Celková výměra obou křídel je cca 540 m². Každé z nich má samostatný vstup. Vstupní dveře jsou vybaveny zařízením pro vstup na čipovou kartu.
Každé křídlo má soukromé sociální zařízení (sprchu) a vybavenou kuchyňku. Nabízíme možnost i částečného pronájmu (tj. pouze 1 křídlo). Kanceláře jsou vybaveny nástěnnými klimatizačními jednotkami a ústředním topením. Na podlahách se nachází zátěžový koberec. Okna majížaluzie. Prostory nejsou opatřeny nábytkem a prošly rekonstrukcí v roce 2017. Administrativní budova je v soukromém oploceném areálu s vlastními parkovacími místy cca 20. Areál se rozprostírá na ploše o velikosti 8,5 ha, je kompletně 24 h střežen ostrahou se systémem vstupních karet.
Velmi dobrá dopravní dostupnost. MHD – autobusy jezdí v pravidelných krátkých časových intervalech, autobusová zastávka před budovou; Stanice metra (Opatov, Chodov) v blízké vzdálenosti od areálu.
Optická vlákna od několika poskytovatelů-Internet zde provozuje společnost NGN CZ, s. r. o., která vlastní rozvaděč a lze s ní uzavřít individuální smlouvu
Doporučujeme prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-OF142824
Cena
135 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Lokalita projektu
centrum
Užitná plocha
540 m2
Počet podlaží
4
Podlaží umístění
3. patro (4. NP)
Počet místností
1
Výtah
PENB
G

Kontaktujte prodejce

1 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku