Pronájem kanceláře 13 m²

Karla Engliše, Praha 5 - Smíchov

15 500 Kč/měsíc (1 192 Kč/m² )

Poznámka k ceně: Cena od, UŽITNÁ PLOCHA JE ORIENTAČNÍ ÚDAJ

Zařízená kancelář pro 1-2 osoby, Anděl Park Smíchov - cena ALL INCLUSIVE

Denní kancelář pro 1-2 osoby, Anděl Park Smíchov. Centrum plně vybavených kanceláří Anděl Park Office Center se nachází v budově kategorie A na pražském Smíchově. Jedná se o jednu z největších pražských business lokalit. Své místo tam našla řada významných firem. Anděl Park sousedí s dalším prestižním centrem Anděl Business Media, které je pronajaté mediální skupině MAFRA.
Interiér budovy je velmi moderní a kromě plně vybavených kanceláří nabízí 3 zasedací místnosti, relaxační zóny, kuchyňská studia, Call Boxy a další aspekty work-life balance. K dispozice je také nově zrekonstruovaná terasa pro práci
i odpočinek.
Kancelářské centrum Anděl Park Office Center je skvěle dostupné vozem i MHD. Stanice metra Anděl je v docházkové vzdálenosti. Velmi rychlé je i spojení na letiště.
Anděl Park vyniká občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází jedno z největších obchodních center Nový Smíchov, dvě multikina, špičkové hotely a restaurace.
Anděl Park Office Center je moderním kancelářským centrem, v rámci něhož si můžete pronajmout kanceláře o velikosti 12,5 – 330 m2. Plně zařízené prostory, ve kterých nechybí relaxační a odpočinkové zóny. Call Boxy, venkovní terasa, garáže nebo úschovna kol. Komerční objekt s profesionální recepcí a kamerovým systémem, v jehož blízkosti je pestrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost.

Číslo zakázky
IDNES-IBA0150
Cena
15 500 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
skeletová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
13 m2
Počet podlaží
6
Parkování
garáž
Vybavení
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

6 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku