Pronájem obchodních prostor 106 m2 včetně služeb recepce a správy domu

Praha 5 - Smíchov, okres Praha

200 Kč/m²/měsíc

Poznámka k ceně: měsíční poplatky 5 651 Kč za měsíc

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory vhodné pro provoz ordinace se samostatným vstupem z ulice. Výměra prostoru je 106 m2. Možnost pronájmu parkovacích míst.
Komerční dům Radlická nabízí nebytové prostory na pronájem za výhodnou cenu s velkou flexibilitou. Kancelářské a skladové prostory jsou určené všem podnikatelům, kteří ocení funkčnost a ekonomické řešení pro své obchodní aktivity. Dům Radlická se sestává ze dvou částí, na sebe kolmých, které jsou propojeny a mají jiné výškové úrovně i počty pater. Souběžně s ulicí Na Laurové (západ) má celkem šest podlaží. Atriový objekt souběžně s ulicí Radlická (sever) je třípodlažní. V obou případech je 1. NP přístupné z ulice Radlická. Podzemní podlaží je přístupné ze dvora. Nejvyšší páté podlaží je určené pro technické zázemí celého objektu. Velkou předností je široký výběr volných kancelářských ploch s možností flexibilního spojení několika nebytových ploch dohromady.
V přízemí domu se nachází recepce, která zajišťuje základní služby recepce a běžný provoz domu v pracovních dnech od 7 hodin do 19 hodin. Ve vyhrazených hodinách nechybí ani správce objektu zajišťující běžné údržbářské aktivity. Kompletní správu zajišťuje profesionální společnost OKIN FACILITY, a. s., která má dlouholeté zkušenosti z oblasti facility managementu.
Do areálu patří jednopodlažní objekt garáží, který od jihu areál uzavírá. Vzniká tak dvůr v úrovni 1. PP, který je přístupný od východu z nepojmenované ulice. Ve dvoře je k dispozici 6 venkovních parkovacích míst určené k pronájmu pro nájemce kancelářských prostor.
Více informací a další prostory k pronájmu v projektu Radlická naleznete na www. city-home. cz

Číslo zakázky
IDNES-SB0083
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
106 m2
Počet podlaží
5
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet místností
1
Výtah
Vybavení
částečně zařízený
Občanská vybavenost
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
PENB
D
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis