Pronájem komerčního prostoru, 184 m2, Praha 1 - Nové Město, Spálená 51

Spálená 108/51, Praha

98 000 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, bez DPH + měsíční poplatky

Nabízíme k pronájmu komerční prostory na Praze 1, které byly kompletně vybudovány v roce 2014. Doposud byla v těchto prostorách provozovna indoor golfu.
Jedná o spádovou oblast jak vlastníků a zaměstnanců malých a středních podniků, korporátních firem, tak i turistů. Vstup do budovy je situován na úrovni vstupu do nákupního centra MY a Quadrio. Vstup do provozovny není přímo z ulice, vstup je v 1PP (podzemním podlaží. )
Prostory jsou tvořeny v nadčasovém designu, který tvoří dřevěná kantová podlaha, která prochází i do celé stěny navazující na stěrku imitující beton. Stropy jsou sestaveny v nepravidelném seskupení ze zavěšených samostatných dílů. Dohromady s podsvíceným pozadím baru, které bylo vyrobeno uměleckým kovářem z různých druhů nerezové oceli tak vytváří příjemnou atmosféru s důrazem na detail a luxusní zpracování.
Vybavení prostor: Prostory jsou plně klimatizované, k dispozici jsou 2 profesionální (PGA TOUR certifikované) simulátory aboutGolf (pořizovací cena jednoho simulátoru byla cca 1,5mil Kč), šatny s 50 uzamykatelnými skříňkami a převlékárnou, stylový bar s lounge kavárnou, vstupní hala využitelná pro soukromé akce jako „welcome drink spot“ a šatna
Prostory je možné ihned začít využívat jako kavárnu. Prostory nyní splňují veškeré hygienické, požární i bezpečnostní normy. Vybavení baru k zasálání na vyžádání.
Součinnost s vlastníkem budovy při rekolaudaci na jiný typ provozu je možná. Provoz restaurace je po technické i hygienické stránce také možné, ale vyžaduje dodatečné stavební úpravy.
Výpočet měsíčního výnosu při provozu indoor golfu je možné zaslat na vyžádání.

Číslo zakázky
IDNES-01
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Lokalita projektu
centrum
Užitná plocha
184 m2
Počet podlaží
6
Podlaží umístění
-1. patro, suterén (1. PP = podzemní podlaží)
Ostraha
agentura
Recepce
PENB
F
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama