Pronájem obchodních prostor 53 m²

Brněnská, Prostějov

10 000 Kč/měsíc 8 000 Kč/měsíc (150 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + energie

Pronájem obchodního prostoru 53 m2, ul. Brněnská

Nabízíme pronájem obchodního prostoru, případně kanceláře na frekventované ulici Brněnská v blízkosti centra města. Pěší dostupnost během několika minut po celém centru Prostějova a přilehlém okolí.
Jedná se o dlouhodobý pronájem obchodního prostoru, kanceláře atd. v přízemí bytového domu. Nebytový prostor má výlohy směrem do ulice. Celková výměra prodejny je 53 m2, v prodejně je instalován plynový kotel ÚT a jsou v ní instalována umyvadla s přívodem vody, k prostoru dále náleží samostatné WC se sprchou a výlevkou. Prodejna nabízí vetší množství elektrických zásuvek, z nichž některé jsou instalovány i v podlaze a umožňují napojení prodejního pultu. Předmět nájmu má vlastní elektroměr a plynoměr, vodoměr je podružný. Nájemné bez energií činí 8.000,- Kč/měsíc + energie, provize RK 8.000,- Kč. K dispozici ihned. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu.
Prostory jsou vhodné pro jakoukoli prodejnu ( večerka, potraviny) nebo služby (kadeřnictví, kosmetický salon, servisní centrum, kanceláře, kontaktní místo pro klienty pojišťovny, stavební spořitelny, atd. ). Prodejnu lze lehce přepažit a využít tak zadní část například jako sklad nebo zázemí prodejny. Venkovní fasáda prodejny bude upravena dle domluvy s novým nájemcem.

Číslo zakázky
IDNES-488/3718
Cena
8 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Užitná plocha
53 m2
Obchodní plocha
47 m2
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Vybavení
nezařízený
Roční spotřeba energie
133 kWh
PENB
D
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

3 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku