Pronájem výrobních prostor, 122 m²

Žižkova, Stříbro, okres Tachov

16 000 Kč/měsíc (131 Kč/m² )

Poznámka k ceně: +nájem strojů a vybavení+ spotřeba elektřiny,uhlí a vody

Pronájem, výroba, obchod 122m2 - Žížkova ulice, Stříbro

AGbydleni. cz Vám exkluzivně nabízí pronájem zavedené pekárny i s obchodními prostorami na prodej vyrobeného pečiva přímo v historickém centru města Stříbra. Provozovna se skládá z prodejny se zázemím o ploše 35 m2, pekárny o ploše 46 m2, skladu na mouku o ploše 32 m2 a šatny se sociálním zázemím, cca 9 m2 vše v I. NP domu, vchod do prodejny přímo z rušné ulice. V pekárně je veškeré vybavení pro provoz, dále 1 elektrická pec + pec na tuhá paliva. K jejich uskladnění je možno využít sklepní prostory. Výhodné pro zájemce, kteří by se neomezovali pouze lokalitou Stříbra. Nájem je ve výši 16 000,-/měs. + pronájem strojů a vybavení + spotřeba energií .
Tradice samotné pekárny sahá k roku 1992, ale její hlavní chlouba, klasická roštová pec na uhlí, je mnohem starší, odhadem z roku 1910. Sedmadvacet let historie pekárny je vypečeným důkazem toho, že poctivé řemeslo nevymizelo a poctiví lidé jej ocení. Peče se zde zásadně bez chemie, podle klasických receptur, jen to nejkvalitnější čerstvé pečivo, zejména pravý kvasový chléb, nejrůznější rohlíky, bagety, preclíky, koláče ovocné i malované, vánočky, mazance, pečivo z lineckého těsta, nejrůznější ovocné řezy, štrůdly… jen se sliny sbíhají. V pekárně máme vše připravené pro to, aby poctivý pekař mohl rovnou přijít a začít péct to nejpoctivější pečivo. Součástí výrobních prostor je plně funkční roštová pec, velká míchačka se 2 dížemi, malá míchačka pro menší množství těsta, dělička, rohlíkovačka, kynárna, elektrická pec, válecí a pracovní stoly, vozík na chleba, stojan na plechy a mnoho dalšího. Skladové prostory skýtají dostatečný prostor v podobě regálů a odkladných ploch včetně místa pro mouku a dále také mrazáky a lednice.
Prodejní prostory jsou taktéž komplet vybaveny, samozřejmostí je prodejní pult, nové regály na vystavené zboží či registrační pokladna. Součástí celého výrobně-prodejního komplexu je samozřejmě i sociální zařízení včetně sprchového koutu a šatny. Začátek provozu po dohodě stejně tak i prohlídky této zakázky. Velmi vhodné pro zájemce zejména z Plzně a okolí a z okresu Tachov s doporučením rozvozu části výrobků právě do Plzně, kde by nebyl problém s prodejem . Využijte služeb realitního makléře se znalostí lokality. Informační údaje o spotřebě energií a výši rezervační zálohy na dotaz.

Číslo zakázky
IDNES-00087
Cena
16 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Typ komerční nemovitosti
výrobní prostory
Lokalita projektu
centrum
Užitná plocha
122 m2
Parkování
parkování na ulici
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení
zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku