Pronájem komerčního objektu (jiného typu), 3901 m²

Třebestovice, okres Nymburk

15 000 Kč/měsíc (3 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + energie, vratná kauce 20 000 Kč

Pronájem komerčního objektu - pozemku cca 4 000 m2 v Třebestovicích

Vážení zájemci, dovolím si Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu komerční pozemek o celkové výměře cca 4 000 m2 v obci Třebestovice okres Nymburk.
Pozemek je umístěn přímo u hlavní tratě Praha – Nymburk. Od dálnice D11 vzdálen 2 km. Má velice dobrý přístup z hlavní silnice, druhý vjezd je z boční ulice. Celý pozemek má zpevněnou manipulační plochu, je oplocen dřevěnou 2,5 m vysokou ohradou, napojen na elektřinu (220 V a 380 V), vodu a kanalizaci.
Na pozemku jsou tři stavební buňky, jedna s kuchyňkou a vybavenou kanceláří (pevná linka, akumulační kamna), druhá buňka slouží jako ubytovna a ve třetí jsou sprchy a toalety. V rohu pozemku je mycí prostor na auta se sběrnou jímkou. Majitelé nabízí možnost pronájmu WAPky přístroje na mytí aut, je zde tlaková voda přes výkonné čerpadlo, vhodná na mytí těžkých strojů. Pozemek je vhodný například na autobazar, skladovací plochu, stavebniny, parkoviště pro kamiony, mobilní domy, autobusy, stavební stroje a těžkou techniku. Vratná kauce 20 000 Kč.
V případě zájmu kontaktujte makléřku, která Vás ráda touto nemovitostí provede. Výhradní zprostředkování pronájmu této nemovitosti Vám zajistí klidný a bezstarostný průběh celé transakce. Termín předání dle dohody.

Číslo zakázky
IDNES-079-N00716
Cena
15 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
jiného typu
Užitná plocha
3901 m2
Počet podlaží
1
Topení
lokální - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus, dálnice
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku