Pronájem zahrady, 4262 m²

Čimelice, okres Písek

2 000 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: + voda a energie

Pronájem pozemků k rekreaci 4 262 m2, Větrov u Čimelic

Nabízíme Vám k pronájmu pozemky o celkové ploše 4 262 m2 v obci Čimelice – části Větrov. Pozemky lze pronajímat ve dvou přirozených celcích (3 409 m2 a 853 m2) nebo lze rozdělit plochy pozemků na menší části a pronajímat je takto v menších celcích. Vše záleží na aktuální domluvě se zájemci. Při dlouhodobějším pronájmu lze pozemek i oplotit.
Pozemky mají variabilní využití, lze je pronajmout jako zahradu nebo třeba k přistavení mobilheimu či karavanu. Preferovaný je dlouhodobější pronájem, ale samozřejmě lze plochy využít i ke krátkodobým rekreačním pobytům.
Na jaře 2020 je plánováno připojení elektřiny pomocí elektrických pilířů (kapliček) a výstavba zdroje vody formou vrtané studny.
Cena pronájmu je 2,5 Kč za m2 měsíčně. Tedy při předpokládané velikosti celků 850 m2 je to cca 2 000 Kč měsíčně + voda a elektřina. Při krátkodobém přistavení karavanu je cena 150 Kč za noc. Při dlouhodobém pronájmu lze dohodnout v rámci osobního přístupu individuální cenu.
Osada Větrov se nachází v Jihočeském kraji, pro tuto konkrétní oblast je typické velké množství lesů a rybníků. Nejbližší hladiny rybníků leží jen několik desítek metrů od pronajímaných pozemků. V blízkém okolí se nachází Orlická přehrada nebo historicky ceněné stavby jako zámek Orlík a hrad Zvíkov. V obci Čimelice je pak veškerá občanská vybavenost, z obce je vynikající dopravní dostupnost do Prahy nebo Českých Budějovic. Pro další informace a případné domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-085-N07661
Cena
2 000 Kč/měsíc
Plocha pozemku
4262 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku