Pronájem stavebního pozemku, 1981 m²

Jar. Seiferta, Kladno - Švermov

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: dohodou, + provize RK

Pronájem pozemku pro bydlení, 1 981m2 - Kladno

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu pozemek o výměře 1 981m2 na Kladně v klidné městské části Motyčín. Pozemek rovinatý, nepravidelného tvaru, zatravněný, příjezd možný ze dvou stran, přístupová komunikace zpevněná. Pozemek je dislokován v zastavěné oblasti rodinných domů a komerčních staveb (sklady). Na pozemek přivedena elektřina, vodovodní přípojka u pozemku (možné přivedení na pozemek).
Pozemek je určen k dlouhodobému pronájmu s více účely využití. Možné umístění mobilheimu, karavanu, maringotky nebo využití pozemku pro účely vybudování zahrádky apod. Pozemek je možno pronajmout jako celek, nebo si pronajmout pouze část. V případě pronájmu pouze části pozemku je nutné počítat s dalšími nájemci.
Cena pronájmu dohodou v závislosti na využití pozemku a především na druhu pronájmu (celku nebo pouze části pozemku). Majitel pozemku si vyhrazuje právo výběru nájemce mj. dle využití pozemku, výši předložené nabídky za pronájem, preferenci nájemce dle využití pozemku jako celku nebo pouze jeho části a délky pronájmu.
Pro bližší informace k pozemku a možnostem pronájmu kontaktujte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-00107
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
1981 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku