Bašť - (r)Evoluční - dokončený dům, ihned k nastěhování

K Vlkánici, Bašť

5 399 000 Kč

Poznámka k ceně: včetně DPH, pozemku a právního servisu

Bydlení se zahradou 350 m2 v RD 4+kk o podlahové ploše 119,8 m2 Prodejní cena 5.399.000,- Kč zahrnuje pozemky (jakož i DPH) a nadstandardní vybavení a teplovodní podlahové vytápění uváděná cena je za dokončený dům, včetně podlahových krytin (výběrové plovoucí podlahy), obkladů a dlažeb (RAKO), zařizovacích předmětů (JIKA) i vnitřních dveří. Dále klient v této ceně získává dvě parkovací stání před domem, chodník i terasu ze zámkové dlažby
V přízemí se nachází rozlehlý, z velké části prosklený obývací pokoj s výhledem do zahrady. Kuchyň je v přímém spojení s obývacím pokojem, ale navržena byla tak aby její"chod"nerušil. Dále Vám dům nabídne prostorné zádveří s WC a rovněž i místnost pod schody-technické zázemí domu. Ve 2. NP jsou tři pokoje a koupelna s WC. I horní půdorys domu doznal změn. Chodba je jedinečným způsobem prosvětlena dvojicí prosklených stěn ze schodiště. V přízemí se nachází ještě technická místnost kde je umístěn el. kotel, zásobník TUV a příprava pro pračku a sušičku). Čistá užitná podlahová plocha činí 112,1 m2 ve dvou plnohodnotných patrech a k tomu získáváte pozemek o výměře 296 m2, která nabízí dostatek prostoru pro trávení volného času a další pozemek před domem (parkovací stání a předzahrádka) o rozloze 64m2 .
Veřejná příměstská doprava v Bašti je poskytována s návazností na metro „C“. V místě jsou dvě mateřské školky (včetně anglické), jesle, hřiště, rybník, několik restaurací, rodinné centrum, potraviny, Obecní Úřad, a nově restaurovaná knihovna. Další občanskou vybavenost naleznete ve 2km vzdálené obci Líbeznice, kde je mj. zdravotní středisko, škola, Tesco Express, restaurace a obchody. Další vyžití nabízí multifunkční areál YARD RESORT, který se nachází pouhé 2 km.
Více informací na našich webových stránkách. Pro prohlídku lokality, či jiné informace volejte infolinku.

Číslo zakázky
IDNES-N00052
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
rohový
Výstavba
2018
Kolaudace
2018
Plocha pozemku
420 m2
Zastavěná plocha
70 m2
Užitná plocha
120 m2
Plocha zahrady
350 m2
Počet podlaží
2
Telefon
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Datum nastěhování
28.09.2018
Roční spotřeba energie
54 kWh
PENB
B
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama