Prodej stavebního pozemku, 2059 m²

Nad strouhou, Praha 4 - Braník

8 700 000 Kč 7 500 000 Kč (3 643 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Pozemek, 2 059 m2, Praha - Braník, Nad Strouhou

Jedinečná příležitost pro investici v zajímavé lokalitě Praha Braník. Prodej souboru pozemků u Kunratického potoka s funkční garáží 2 059 m2 K prodeji je nabízen unikátní soubor pozemků nacházející se ve starém Braníku u Kunratického potoka o celkové výměře 2 059 m2. Pozemky jsou umístěny v romantickém prostředí zástavby starého Braníku a jsou obklopeny vzrostlou zelení.
Z celkové výměry pozemků je 351 m2 zastavitelných stavbou pro bydlení s dvěma nadzemními podlažími a se sedlovou střechou (plocha OV-D dle platného územního plánu). Část pozemků sousedící s Kunratickým potokem je vedena jako biokoridor a slouží jako zahrada a relaxační prostředí. V budoucnosti předjednaná možnost přikoupení domu ze sousedství, jehož majitelka momentálně využívá část nabízeného pozemku jako zahradu.
OKOLÍ
Braník se nachází jižně od centra Prahy na pravém břehu Vltavy a má charakter převážně vilové čtvrti. K výhodám bydlení v Braníku patří především skvělá dopravní dostupnost díky městské hromadné dopravě i významným silničním komunikacím; nechybí však ani doprava železniční. Braník je výjimečná pražská čtvrt nacházející se na malebném břehu Vltavy.
U Vltavy se rozkládá i sportovně rekreační zařízení Hamr s nabídkou indoor cyclingu a gigantickými prostory pro florbal a badminton. Venku najdete tenisové kurty, fotbalové hřiště s umělým povrchem a 5 beach volejbalových hřišť. Podél Hamru probíhá vyhlášená cyklo/in-line stezka Podolí – Vrané nad Vltavou
pozemekbranik. cz

Číslo zakázky
IDNES-pozemekbranik.cz
Cena
7 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
2059 m2
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku