Prodej stavebního pozemku 960 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Stavební pozemek 960 m2 - Frymburk

Představujeme tento exkluzivní stavební pozemek ve Frymburku.
Příjemný výhled, umístění na klidném okraji obce, sítě na hranici pozemku a jiho-západní orientace a tvoří zajímavou příležitost ke koupi pozemku pro Váš budoucí dům.
Dle Územního plánu jsou plochy zařazeny do kategorie: Bydlení individuální v rodinných domech, přípustné jsou plochy souvisejícího občanského vybavení a privátního ubytování. Podíl zastavěných ploch může činit max. 50 % plochy pozemku. Limit 1 podlaží + obytné podkroví. Součástí prodeje je i hotová architektonická studie na moderní dům. Na hranici pozemku je plynovod, elekřina, voda i splašková kanalizace.
V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost městyse Frymbuk, obchody, pláž, Wellnesshotel, restaurace, samoobsluhy, bankomat, cyklostezky a hlavně krásná příroda. V okolí najdete vše co potřebujete k bydlení a rekreaci.
Lipno láká v každém ročním období. Na jaře a na podzim na cyklistiku, golf, turistiku, jízdu na koních, či rybaření. V létě pak vítá zejména milovníky vodních sportů a jachtingu. Zima vládne zamrzlou krajinou, ideální na bruslení, lyžování a běžky.
Zarezervujte si tento pozemek dokud je v nabídce a Vaše představy o bydlení a rekreaci na Lipně se zde mnohou stát skutečností. Případně se zastavte na nezávaznou prohlídku. Nabízíme spolupráci s financováním, povolovacími procesy, výstavbou i následnou správou krátkodobých pronájmů.
Kontaktujte specialistu na investice v lipenské lokalitě pro více informací.

Číslo zakázky
IDNES-000056
Cena
Cena na vyžádání
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
960 m2
Voda
na hranici pozemku
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku