Prodej bytu 4+kk 109 m²

Dlouhá, Praha 1 - Staré Město

19 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Byt 4+kk Dlouhá, Praha

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt na Starém městě v Dlouhé ulici v cihlové budově s výtahem a s výhledem na Staroměstské náměstí a věže Týnského chrámu. Neopakovatelný genius loci v exponované poloze Pražské památkové rezervace s sebou přináší mimořádnou příležitost.
Byt se nachází ve 4. podlaží domu postaveném v roce 1905 s uliční fasádou s příznaky stylu neobaroka. Významnými vnějšími prvky jsou renovovaná zdobená vrata a balkón. Dům prošel celkovou revitalizací v podobě obnovené uliční fasády a nových špaletových oken, které respektují původní vzhled a současně mají vyšší standard termo-izolačních a zvukotěsných vlastností.
Dům si zachovává poklidný ráz bez negativních vlivů na kvalitu bydlení, které se vyskytují v historických domech s nebytovými prostory v podobě restauračních zařízení. Nachází se zde 10 bytových jednotek (2 byty na každé patro) a jedna nebytová jednotka - galerie moderního umění.
Současné dispoziční řešení bytu je 4kk. Stavebně technický stav však dovoluje mnoho úprav. Přikládáme návrh Ing. arch. Tomáše Lindovského, který využívá spojení dvou pokojů orientovaných do uličního prostoru v jeden společenský celek a odděluje odpočinkovou část bytu v podobě dvou ložnic (každá s vlastní koupelnou) a kuchyně.
Dům prošel mnoha vylepšeními. Byla realizována nová střecha, vodovodní rozvody, automatický systém rozsvícení, elektronické odemykání vstupních vrat a vnitřních dveří a také bezpečnostní kamerový systém a renovace společných prostor. Součástí domu je výtah, který je umístěn na straně dvorní fasády a v blízké době je plánována jeho celková výměna dle připraveného projektu.
Dlouhá ulice a její blízké okolí je centrum Prahy se vším všudy. Nabízí množství luxusních obchodů, špičkových restaurací, útulných kaváren, divadel a dalších objektů kulturního a společenského vyžití. Výhodou je krátká docházková vzdálenost na metro A (Staroměstská), B (Náměstí republiky), tramvajové spojení (ul. Revoluční nebo Právnické fakulty UK).

Číslo zakázky
IDNES-00054
Cena
19 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
109 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

8 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku