Prodej domu 224 m² s pozemkem 281 m²

Cestička, Ústí nad Labem - Klíše

6 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej domu se zahradou k rekonstrukci s hotovým projektem, Klíše

Prodej prvorepublikového domu (půlka dvojdomku) v ústecké čtvrti Klíše. Dům je před rekonstrukcí, se zpracovaným projektem. Stojí v klidné ulici Cestička v těsné blízkosti plaveckého areálu Klíše.
Dům má dvě nadzemní podlaží přístupná vchodem z ulice a jedno podzemní patro se samostatným vchodem ze zahrady, které lze využít jako technické zázemí domu nebo po úpravách jako samostaný byt, který bude generovat příjem z nájmu. V projektu se počítá s vybudováním dvou vlastních stání na pozemku, případně lze vytvořit další přímo před domem.
Stávající podlahová plocha suterénu je cca 58 m2, přízemí je cca 64 m2, prvního patra cca 51 m2 a půdy cca 51 m2. Patra mají velmi podobný půdorys, rozdílem je pokoj navíc v přízemí o cca 14 m2. Jednotlivá patra jsou přístupná z centrálního schodiště. Kuchyň a koupelna v obou patrech mají okna na severní stranu do ulice, obývací pokoj a ložnice mají okna situovaná na jihovýchodní, slunou stranu.
V novém projektu se počítá s podlahovou plochou suterénu (v úrovni zahrady pozemku) o cca 58 m2. Skládá se z centrální chodby, předsíně, koupelny, která zárověň slouží jako technická místnost, šatny, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje. Jídelna a obývací pokoj mají okna do zahrady ve vnitrobloku. Projekt počítá s vybudouváním terasy o cca 6,5 m2, orientovanou do zahrady, na kterou se vchází z obývacího pokoje v suterénu.
Podlahová plocha přízemí je cca 64m2, skládá se ze vstupní předsíně, chodby, samostatné toalety, kuchyně, obývacího prostoru spojeného s jídelnou a relaxačního prostoru, ze kterého je výstup na terasu o podlahové ploše cca 7,4 m2.
Podlahová plocha 1. patra je cca 51,6 m2, skládá se z hlavní bytové koupelny, samostatné toalety, průchozího pokoje s podlahovou plochou cca 13,6 m2, ze kterého se vstupuje do neprůchozího pokoje o podlahové ploše cca 19,3 m2. Nabízí se možnost vytvořit výstup z tohoto pokoje a na střeše relaxačního prostoru si vytvořit terasu o velikosti cca 15m2, ze které by byl výhled do vnitrobloku a na pohoří obklopující Ústí nad Labem. Celková plocha je cca 224 m2 včetně 51 m2 půdy.
Plocha zahrady je cca 281 m2, její velkou výhodou je umístění za domem, které díky převýšení kryje před pohledy z ulice a orientace na jihovýchodní stranu, díky tomu je prakticky celý den oslněná slunečními paprsky.
Dům prozatím nemá vyhotovený průkaz energetické náročnosti, proto je uváděna třída G.

Číslo zakázky
IDNES-05032021-2
Cena
6 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
281 m2
Užitná plocha
224 m2
Plocha zahrady
281 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Lodžie
Plyn
nezaveden
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

8 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku