Prodej domu 323 m² s pozemkem 323 m²

Gen. Štefánika, Přerov - Přerov I-Město

2 370 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej 1/2 podílu rodinného domu, Gen. Štefánika, Přerov

Realitní kancelář Chytil & Kuča reality Vám v zastoupení majitele nabízí k prodeji 1/2 podíl na rodinném domě a pozemcích na ulici Generála Štefánika v Přerově. Jedná se o dům v původním, udržovaném stavu a disponuje třemi nadzemními podlažími a suterénními prostory.
V 1. NP nalezneme bytovou jednotku 2+1 ( 78 m2 ) se dvěma samostatnými a rozlehlými pokoji a prostornou halou se vstupem do kuchyně, spíže, koupelny a WC ( oddělené ). Součástí bytu je taktéž balkon. Bytová jednotka je toho času neobývaná a není napojena na el. proud.
V 2. NP nalezneme bytovou jednotku 2+1 ( 78 m2 ), který dispozičně odpovídá jednotce v 1. NP a je obývána dalšími podílovými majiteli.
V 3. NP nalezneme bytovou jednotku 1+1 ( 29 m2 ), taktéž obývanou podílovými majiteli a prostor půdy ( 53 m2 ) vhodný taktéž k realizaci další bytové jednotky.
Suterén domu disponuje dílčími místnostmi - kotelna, dílny, pokoj se sociálním zázemím - vhodným k vybudování další bytové jednotky 1+KK až 2 + KK
K domu náleží i pozemek ( 206 m2 ). Součástí prodeje není garáž, ale pouze 1/2 podíl na pozemku pod garáží. Na podzim 2021 je plánovaná rekonstrukce střechy. Veškerá občanská vybavenost na dosah. Jedná se o dobrou investiční příležitost. Pro více informací a možnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Číslo zakázky
IDNES-0166
Cena
2 370 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
v bloku
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
323 m2
Zastavěná plocha
117 m2
Užitná plocha
323 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

4 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku