Prodej stavebního pozemku 4 819 m²

Horoměřická, Praha 6

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Stavební pozemek se stavebním povolením pro tři vily, 4819 m², Praha 6 Lysolaje

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 4819 m² pro výstavbu tří individuálně volně stojících domů včetně platného územního rozhodnutí, stavebního povolení a též napojení na dopravní a technickou infrastrukturu.
Pozemek s panoramatickým výhledem se nachází nad Šáreckým údolím, v blízkosti přírodního parku Šárka. Je pravidelný, rovinatý a je zasazen do přírodní lokality, na hranici Středočeského kraje a hlavního města Prahy. Aktuálně na pozemku stojí starší budova k demolici. Velkou výhodou tohoto pozemku je příležitost jeho celkové zastavitelnosti a zároveň nezastavitelnost okolních ploch daného území. Je zde možné postavit nejen rodinné domy, ale též bytový dům, sklady či realizovat projekt průmyslové výroby.
Současný architektonický projekt Nad Šáreckým údolím sestává ze tří individualizovaných volně stojících domů, zasazených do soukromého land-art parku. Tři jednotlivé pozemky pro tři domy mají rozlohu cca 1.400 m², zastavěná plocha jednotlivých domů je 225 m². Aktuálně povolená podlahová plocha je celkem 1.071 m². Jde o domy s minimální spotřebou energie a hi-endovými technickými řešeními. Je zde navrženo open-space bydlení v 1. patře (tzv. piano nobile), velké střešní terasy s vodní plochou a suterénním bazénem nebo vířivkou, bezbariérové propojení všech pater výtahovou plošinou či unikátně řešené nadstandardní garáže pro luxusní vozy. Pro každý dům jsou vyprojektována čtyři stání a dostatek návštěvnických stání v parteru.
Parková zahrada je navržena světovým Ateliérem Krejčiříkovi s plánovanou výsadbou vzrostlých padesátiletých stromů z nejlepších evropských zahradnictví.
Komplexní zabezpečení pozemku i jednotlivých domů je samozřejmostí.

Číslo zakázky
IDNES-N5895
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
4819 m2

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku