Prodej domu 206 m² s pozemkem 1 534 m²

Dlouhá, Markvartovice, okres Opava

12 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize; Včetně provize včetně provize RK

Prodej bungalovu Markvartovice

Hledáte bydlení ve vysokém standardu a současně se Vaše vysněná nemovitost musí nacházet v přijatelné vzdálenosti od krajského města Ostrava? Pokud ano, tak Vás tato nabídka určitě osloví. A bonus navíc: stále je možnost udělat obklady a dlažbu či jiné prvky na přání kupujícího.
Nově nabízíme k prodeji novostavbu jednopodlažního rodinného domu. Celková plocha nabízeného pozemku je 1534 m², z toho zastavěná plocha domu je 260 m². V rámci současné výstavby a stavebního povolení se řeší rodinný dům s garáží, včetně přípojek vody, elektřiny, splaškové a dešťové kanalizace, oplocení a zpevněných ploch
Stavba rodinného domu je provedena klasickým zděným způsobem. Základy jsou betonové a obvodové zdivo je ze systému HELUZ. Střecha rodinného domu je pultová, krytinou jsou asfaltové pásy. Strop bude se sádrokartonovým podhledem. Dispoziční řešení obsahuje zádveří, chodbu, 2 x koupelnu s WC, samostatné WC, technickou místnost, 2 pokoje, ložnici, 2 x šatnu, společenskou část a garáž.
Podlahy jsou řešeny vinylovou podlahou a keramickou dlažbou. V garáží bude protiskluzová dlažba. Okna jsou navržena plastová s izolačním trojsklem.
Z hlediska přípojek je dům napojen na elektro přípojku, vodovod. Zdrojem tepla jsou krbová kamna s teplovodním výměníkem a elektrický kotel. Vytápění je podlahové teplovodní se zabezpečovacím systémem, s akumulační nádobou o objemu 180l s napojením na krbovou vložku a elektrokotel. Teplá voda bude připravována v elektrickém zásobníkovém ohřívači.
Splaškové vody z domu budou svedeny do veřejné splaškové kanalizace. Odvedení dešťových vod ze střechy objektu bude vypouštěním do přilehlého Ludgeřovického potoka přes retenční nádrž na pozemku.
Markvartovice disponují kompletní občanskou vybaveností. V obci se nalézá moderní Základní školu, školku, potraviny, restaurace a také dětské hřiště.
Makléři Broker consulting doporučují a teší se na Vás prohlídce. V rámci našich služeb zajistíme rovněž financování nemovitosti. Rádi zodpovíme i další informace.
Cena 12 900 000,- Kč je za kompletní dokončenou stavbu včetně pozemkových úprav. Cena je včetně vybavení ve standardním provedení.

Číslo zakázky
IDNES-38467
Cena
12 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Kolaudace
2022
Plocha pozemku
1534 m2
Zastavěná plocha
260 m2
Užitná plocha
206 m2
Plocha zahrady
1274 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Terasa
Parkování
garáž, parkování na ulici
Topení
lokální - elektrické
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
Datum nastěhování
01.12.2022
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup

Kontaktujte prodejce

4 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku