Prodej domu 800 m² s pozemkem 7464 m²

Louny

Cena na vyžádání

Prodej rodinného domu/komerční nemovitosti v Lounech

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme k prodeji velmi zajímavou nemovitost v Lounech. Objekt je umístěn v lokalitě navazující na centrum města a skýtá velké možnosti využití.
V současné době jsou v domě umístěny tři bytové jednotky různých velikostí a dispozicí. Bytové jednotky jsou členité, atypické s luxusním vybavením.
V levém křídle domu se nacházelo sídlo firmy, naleznete zde technickou místnost (server), v 1. NP 5 kanceláří, samostatnou kuchyňku, sociální zařízení. V 2. NP se nachází další 4 kanceláře , toalety, je připravena místnost pro samostatnou kuchyňku. Nabízí se změna způsobu využití (např. pokoje - ubytovací zařízení, penzion, hotel, sociální zařízení apod. ).
Dům je možno okamžitě obývat, je zabezpečen kamerovým systémem, v suterénu se nachází 3 garáže a spousta technických místností, v domě je bazén, který není nyní využíván. Dům má vlastní úpravnu vody. Na pozemku se nachází studna.
K domu náleží pozemky o celkové ploše 6830 m2, na kterých je možno stavět domy s funkcí hromadného bydlení s max. 8 nadzemními podlažími, dále stavby s funkcí občanského vybavení - zdravotní, sociální, ubytovací, stravovací školské apod.
Při rekonstrukci domu byly použity nadstandardní a kvalitní materiály. V okolí domu naleznete veškerou občanskou vybavenost.
Průkaz energetické náročnosti budovy se zpracovává.

Číslo zakázky
IDNES-032-N05782
Cena
cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
7464 m2
Zastavěná plocha
634 m2
Užitná plocha
800 m2
Plocha zahrady
6830 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Terasa
Bazén
Telefon
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku