Prodej domu 42 m² s pozemkem 233 m²

Roatán, Honduras

1 963 794 Kč 1 946 409 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v USD 83 187 $

Prodej domu, Karibské moře, Roatán

Nabízíme do osobního vlastnictví prodej domu včetně pozemku 233 m2 v Karibském moři, ostrov Roatán. Dům 1+kk, 42 m2. V případě zájmu lze dům rozšířit na 2+kk či 3+kk. Vzdálenost cca 300 metrů od moře.

Dům lze využívat k trvalému či krátkodobému pobytu. V případě krátkodobého vlastního pobytu je možné dům i dále pronajímat a tak jej pojmout i jako investiční záležitost. Pronájem v případě zájmu a s ním spojený servis /akvizice klientů, předávání i přebírání klientům-rekreantům, úklid, údržba, ostraha.../ zajistí na místě, česky i anglicky hovořící kolegové.

Ostrov i karibské moře nabízí stálé počasí, příjemné tyrkysové moře, nádherné pláže, bohatou flóru i faunu i velký korálový útes vhodný jak pro šnorchlování tak i potápění, včetně lodních vraků.
Na ostrově platí pro občany ČR bezvízový styk. Pro dlouhodobý pobyt zajistíme residenturu, bezvízový styk platí na 3 měsíce, s prodloužením až na 4 měsíce.

Vzdálenost domu od mezinárodního letiště cca 30 minut. Odlety z Prahy, Vídně či Mnichova, přes přímé linky na ostrov létající z Atlanty, Houstonu, Miami a řady dalších měst.

Kontaktujte mne, pošlu Vám detailnější informace o domě, o lokalitě, zajistím seznámení se všemi náležitostmi spojenými s nákupem i provozem nemovitosti v Karibské oblasti, zajistím prohlídku, ubytování i česky-anglicky hovořícího průvodce v místě.
Cena je konečná, včetně všech i místních poplatků.

Číslo zakázky
IDNES-N79651
Cena
1 946 409 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
233 m2
Zastavěná plocha
42 m2
Užitná plocha
42 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet pokojů
2
Terasa
Parkování
parkovací místo
Elektřina
230V
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku