Prodej zahrady, 7030 m²

Mládkova 345, Praha

33 000 000 Kč (4 694 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku, OV, 7030m2, ul. Mládkova 345, Praha 5 - Řeporyje

Nabízíme k prodeji pozemek, o celkové ploše 7 030m2 (z toho 393m2 zastavěná plocha), v okrajové části Prahy 5.
Jedná se o prostorný travnatý pozemek se vzrostlými ovocnými a okrasnými stromy, krásně svažitý k jihu. Je solitérně zasazen do krajiny na hranici Přírodní rezervace Prokopské údolí.
Z východu a severu pozemek sousedí s polem (až za polem je zástavba rodinných domu Řeporyje) a z jihu a západu je ohraničen lesem.
Na Katastru nemovitostí pozemek je veden jako ovocný sad (6 655m2) a zastavěná plocha (393m2) - tu tvoří prvorepubliková vilka. Do zastavěné plochy kromě samotného rodinného domu započítává se také plocha přilehlých zpevněných ploch (dříve chlévů).
K pozemku vedou dvě příjezdové cesty, a to buď z ulice Karla Kryla na okraji sídliště Velká Ohrada, nebo z ulice Mládkova z centra Řeporyjí.
Stavba na pozemku je napojena na rozvod elektro vlastní přípojkou, má vlastní studnu pro zásobování vodou a žumpu pro likvidaci odpadních vod.
Naprosto jedinečná možnost pořídit si na hranicích hl. m. Prahy tak velký pozemek, s možností výstavby velkého rodinného domu a poskytující nejen maximální soukromí, ticho a klid, ale i dokonalé propojení s přírodou.

Číslo zakázky
IDNES-S2228
Cena
33 000 000 kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
7030 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku