Prodej ubytovacího objektu, 1500 m²

Rtyně v Podkrkonoší, okres Trutnov

21 490 000 Kč (14 327 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena k jednání.

Prodej areálu ve Rtyni v Podkrkonoší

Prodej areálu s využitím jako penzion, školící centrum. Součástí je restaurace s barem, saunou, kulečníkovým sálem a venkovním posezením pro 70 osob s barem a rožněm ve Rtyni v Podkrkonoší. Třípatrovou budovu se 40 lůžky a 1 podzemním podlažím lze využít jako penzion, školu v přírodě, centrum pro wellness pobyty se cvičením, atd. K dispozici je venkovní kryté posezení pro 70 osob s barem a rožněm. Součástí jsou garáže a dílna + možnost parkování přímo v objektu.
V přízemí domu je restaurace s barem (90 m2), kuchyně, 2 úklidové místnosti, hospodářská místnost (sklad čistého a špinavého prádla, WC a 2 sprchy pro personál, kancelář správce (30 m2) a velký hostinský pokoj s 6 lůžky, 2 přistýlkami, WC a koupelnou.
V 1. patře je umístěn kulečníkový sál s barem a hostinské pokoje.
Ve 2. patře jsou 2 školící sály, možné zde zřídit posilovnu nebo menší tělocvičnu, 2 hostinské pokoje a byt správce o vel. 4 + kk.
Součástí hostinských pokojů je WC a koupelna, některé jsou řešeny jako apartmán a jejich součástí je kuchyňský kout.
Vytápění je zajišťováno plynovým a elektrickým kotlem nebo krbem na tuhá paliva.
Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí včetně zateplení, výměny oken a opravy střechy, započatou v roce 1998. Dokončena byla v roce 2000. V roce 2009 byla zahájena dostavba s ukončením v roce 2010.
Celková plocha nabízených pozemků je 45277 m2. Jeden z pozemků o rozloze 8999 m2 je zařazen na základě územního plánu do zóny sportu a rekreace a je zde tedy možnost rozšíření zájmových aktivit včetně výstavby kurtů, bazénu, atd.
V současné době je objekt využíván jako penzion a školící centrum. Vzhledem k rozsáhlým pozemkům lze objekt využít k podnikání v agroturistice.
Nemovitost je uváděna v energetické třídě "G", což však neznamená, že do ní patří. Na základě zpracování PENB bude označení energetické náročnosti upraveno.
Areál se nachází na okraji obce ve velkém areálu obklopeném zelení v krásném prostředí Jestřebích hor. V blízkosti jsou zajímavé turistické cíle - Teplicko-adršpašské skály, Rozkoš, zámek v Náchodě, Babiččino údolí. V zimě je ideálním výchozím bodem pro běžkařské trasy, nejbližší sjezdařské centrum je vzdáleno 8 km.

Číslo zakázky
IDNES-N75663
Cena
21 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
45277 m2
Zastavěná plocha
2354 m2
Užitná plocha
1500 m2
Počet podlaží
3
Počet kanceláří
1
Počet parkovacích míst
70
Parkování
parkování na ulici
Plyn
veřejný přívod
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku