Prodej domu 93 m² s pozemkem 260 m²

Komínská, Brno - Bystrc

9 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

RD 4+1 Brno-Bystrc, ul. Komínská

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rohový rodinný dům v žádané lokalitě města Brna v městské části Bystrc v těsné blízkosti Zoologické zahrady. Jedná se o přízemní stavbu z cihlového zdiva, s kamenným základem, se sedlovou střechou, opatřenou střešní krytinou a klempířskými prvky se svody dešťové vody do kanalizace. Je tvořena obytnými místnostmi, kuchyní, koupelnou a WC. Plocha obytných místností má cca 93 m2. Jednotlivé rozměry místností: pokoje 16,8 m2, 19,6 m2, 20,02 m2 a 15,08 m2, kuchyně 12,03 m2, koupelna 5,8 m2, WC 1,05 m2, spíž 1,3 m2, průjezd 13,7 m2, nádvoří 56,3 m2, dílny 10,7 m2 a 13,1 m2, sklad 12,7 m2 a výklenek 5,5 m2. Dům je částečně podsklepen. Ve sklepě je umístěn plynový kotel pro vytápění budovy. V budově jsou rozvody tepla pro ústřední vytápění obytných místností. V koupelně je zdroj dodávky teplé vody plynovým kotlem a je zde proveden přívod rozvodů elektřiny pro případnou instalaci elektrického kotle na ohřev teplé vody. Ve čtyřech pokojích podlahu tvoří dřevěné parkety. Na nádvoří jsou další místnosti tvořící původně dílnu a sklad. Do těchto místností je proveden rozvod elektroinstalace se zásuvkami na 380 V. Nad obytnou částí objektu bydlení je půda s dřevěnými krovy střechy, celkem v zachovalém stavu. Vstup na půdu je z průjezdu domu. Plocha a výška půdy umožňují možnost dalšího využití. Rovněž nad technickými místnostmi v nádvoří je půda s možností jejího dalšího využití. Technické místnosti na nádvoří umožňují jejich případné využití na parkovací stání a sklady. Vstup do domu je dřevěnými vraty z ulice Komínské s možností vjezdu průjezdem na nádvoří. Dům je napojen na vodovodní řad, odpadní kanalizaci, plynovou přípojku a přípojku elektřiny. Částečná oprava domu proběhla v roce 1944 a dále v roce 1961. Vše ostatní týkající se stavby je v původním stavu. Vzhledem k umístění domu při hlavní komunikaci dům vykazuje praskliny zdiva v některých místnostech orientovaných do ulice.
V městské části Brno-Bystrc se nachází řada Brněnských rekreačních objektů. Brněnská přehrada, Zoologická zahrada, Údolí oddechu, Pod komorské lesy s areálem pohádky máje a hradu Veveří. Městská část Bystrc si i přes trvalý rozvoj zachovává charakter klidné městské části Brna s přírodním okolím obytné zástavby, dostatkem zeleně a příležitostí k rekreacím. V Bystrci fungují sportovní kluby různého zaměření a zájmové organizace. Obyvatelé Bystrce mají možnost využívat poměrně rozsáhlou sportovní infrastrukturu. Pravidelný kulturní život se odehrává ve společenském centru v místní pobočce knihovny a na hradě Veveří. Kulturní odbor Úřadu Městské části pořádá hody a Vánoční trhy.
Městská část Bystrc má veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde tři základní školy, gymnázium a několik mateřských školek. Městská část má několik nákupních center vč. zdravotnického střediska. Městská část Bystrc Vás upoutá bydlením v přírodě s veškerým komfortem pro dnešní generaci. Doporučujeme prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-136/3594
Cena
9 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
rohový
Plocha pozemku
260 m2
Zastavěná plocha
143 m2
Užitná plocha
93 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku