Prodej domu 560 m² s pozemkem 1 856 m²

Slaný - Dolín, okres Kladno

21 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Rodinná usedlost v blízkosti Prahy

Exkluzivně představujeme skvěle zrekonstruovanou rodinnou usedlost v bezprostředním okolí města Slaný. Nemovitost nabízí dvě samostatné rozsáhlé bytové jednotky, naprosté soukromí domu i zahrady, snadnou a rychlou dostupnost metropole, a díky své orientaci i majestátní výhled na České středohoří od Milešovky až po pověstmi opředenýŘíp.
Historie domu sahá až do 18. století. Původní fara náležící k blízkému kostelu byla časem přestavěna na obytné stavení, až pak v roce 2009 byla kompletně a zásadně rekonstruována do současné podoby moderní rodinné usedlosti, poskytující komfortníživot pro dvě i více generací. Profesionálně vedená rekonstrukce vytvořila opravdové umělecké dílo, které kombinuje historické prvky kamenných zdíči 200 let starých ručně opracovaných stropních trámů se současnými prvky komfortního bydlení, jako jsou úsporná tepelnáčerpadla, moderní bazén či rohová masážní vana.
Velkoryse rozvržená podlahová plocha nabízí celkem 10 obytných místností, a to včetně 2 rozlehlých obývacích prostor s krbem a kuchyní, celkem 3 dětských pokojů a dalších 4 ložnic. 3 samostatné koupelny, 5 toalet a 3 krby jen doplňují soukromí a komfort.
Obě bytové jednotky mohou být oddělené, ale v případě potřeby jsou propojeny jak uvnitř domu, tak prostřednictvím venkovní terasy s fascinujícím výhledem.
Spodníčást domu navíc nabízí vinárnu s krbovými kamny umístěnou ve stylových klenutých sklepích, solnou jeskyni s rumunskou léčebnou solí, dílnu a také sklep.
Na rozlehlé zahradě najdete hned za vjezdovou branou 3 krytá parkovací místa, bazén Desjoyeaux se slanou vodou, a pergolu s vlastním krbem, udírnou a prostorem pro zbudování sauny.
Ve spodníčásti pozemku je část upravená pro pěstování plodin zásobujících domácnost kvalitními potravinami, a část používaná pro chov domácích zvířat.
Ze stromů doplňujících zahradu je třeba jmenovat vrby, švestky, třešeň a višeň poskytující chutné plody. Zahrada je z většíčásti zalita sluncem prakticky celý den, a poskytuje krásný pohled na celé rodinné sídlo.
Celý komplex se nachází jen 3 kilometry od města Slaný, dostupnost do Prahy je do 30 minut - stejně tak například do Mělníka. Golfové hřiště Beřovice je vzdálené pouze 5 minut.
Pokud tedy toužíte po jedinečném a komfortním bydlení pro více generací, chcete žít obklopeni malebnou krajinou a zároveň mít k dispozici rychlou dostupnost hlavního města, a to vše za atraktivní cenu, spojte se s námi co nejdříve a přijďte se podívat na vlastní oči na toto unikátní rodinné sídlo.

Číslo zakázky
IDNES-000378
Cena
21 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
1856 m2
Zastavěná plocha
244 m2
Užitná plocha
560 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Parkování
parkovací místo
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

YD HOME

Na poříčí 1071/17, Praha - Nové Město

9 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku