Prodej stavebního pozemku 2 532 m²

Solnice - Ještětice, okres Rychnov nad Kněžnou

3 200 000 Kč (1 263 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Exkluzivně pozemek o celkové výměře 2532 m2, Ještětice, okr. Rychnov nad Kněžnou

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek v obci Ještětice v podhůří Orlických hor. Pozemek o celkové výměře 2532 m2. Ještětice leží v podhůří Orlických hor mezi Rychnovem nad Kněžnou a Dobruškou a nebo mezi Častolovicemi a Deštném v Orlických horách. Touto polohou jsou Ještětice vybavené vysokou občanskou vybaveností a vesnice se stává důležitou křižovatkou při cestách do Orlických hor - Deštné v Orlických horách je vzdálené 18km a je vybavené širokou nabídkou penzionů, restaurací, turistických tras a lyžařských sjezdovek.
Krajským městem je Hradec Králové, vzdálený asi 40 km západně. Nejbližším větším městem a zároveň okresním městem je Rychnov nad Kněžnou s veškerou občanskou a kulturní vybaveností. Rychnov nad Kněžnou nabízí také širokou nabídku pracovních míst. Pozemek se nachází v průmyslové oblasti Škoda Auto Kvasiny vzdálené pouhých 5km.
Podle platného územního plánu se jedná o pozemek zahrnutý do ploch určených pro výstavbu rodinných domů venkovského typu. Příjezd na pozemek z obecní komunikace. Inženýrské sítě - Pozemek je zasíťovány el. energií. Podmínkou pro umístění staveb pro bydlení a dalších staveb, u kterých je požadováno splnění hygienických limitů v důsledku účinků provozu z dopravy na silnici I/14 (hluk, emise, imise) v chráněných vnitřních i venkovních prostorech je povinnost prokázání splnění požadovaných hygienických limitů bez nutnosti realizace protihlukových opatření.

Číslo zakázky
IDNES-F60009719
Cena
3 200 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
2532 m2
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

MAXIMA REALITY

Revoluční 655/1, Praha 1 - Staré Město

7 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku