Prodej stavebního pozemku 5 162 m²

Huntířov, okres Děčín

2 565 000 Kč (496 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Včetně provize RK, kompletního právního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce v aukci.

Pozemek k výstavbě rodinného domu

Pokud máte rádi soukromí, klid a nádherný výhled, tak si vám dovoluji nabídnout pozemek na prodej pro výstavbu rodinného domu v lukrativní lokalitě nedaleko Děčína. Pozemek se nachází v obci Huntířov a jeho celková rozloha je 5126 m².
Z celkové výměry pozemku lze využít více než 1/2 jako stavební parcelu. Výhodou tohoto pozemku je umístění na hranici zastavitelné části obce. Další stavby v blízkém okolí již nemohou vzniknout a díky rozloze pozemku budete mít nerušený klid a soukromí. Příjezdová cesta na hranici pozemku je obecní, voda je třeba řešit vlastním vrtem studny, elektřina bude přivedena na hranici pozemku společností ČEZ. Odpadní vody je třeba řešit vlastní čističkou odpadních vod na pozemku. Stavba domu musí odpovídat požadavkům CHKO a je zde povolen rodinný dům o maximálně dvou podlažích se sedlovou střechou.
Výborná dostupnost do města Děčín a v obci naleznou děti školního věku jednu základní školu nižšího stupně a předškoláci mohou chodit do školy mateřské. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště a sportovní hřiště. Nabízí se zde značné možnosti vycházek, jízdy na kole a houbaření.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás pro sjednání termínu prohlídky.

Číslo zakázky
IDNES-024-NP05212
Cena
2 565 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
5162 m2

Kontaktujte prodejce

RE/MAX G8 Reality 6

Mírové náměstí 3485/35, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum

5 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku