Prodej stavebního pozemku 15 127 m²

U Drahaně, Praha 8 - Bohnice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Stavební pozemek se stavebním povolením pro pět domů, 15127 m², Praha 8 - Bohnice

Nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek o celkové ploše 15127 m² pro pět rodinných domů včetně platného územního rozhodnutí a stavebního povolení. Celý projekt je naplánován v provensálském stylu a splňuje nároky vysokého standardu. Pozemek se nachází v k. ú. Bohnice, v nezastavitelné části Prahy 8. Jedná se o klidnou lokalitu, která navazuje na přírodní park Drahaň-Troja.
Samotný pozemek je mírně zvlněný a historicky byl využíván jako sad. Na pozemku jsou krásné vzrostlé stromy a po terénních úpravách bylo dosázeno mnoho dalších dřevin a rostlin. Zahrada je tak připravena nabídnout snová zákoutí a neopakovatelné přírodní scenérie.
Navržené vily navazují na harmonii přírody a pro budoucí majitele vytvoří nejen pohodlí, ale i nadčasovou architekturu a unikátní technologie. Vzdušné prostory, prostupy světla, otevřené pohledy na trámy dřevěných konstrukcí domů, monumentální krby, prosklené okenní plochy s výklopnými nebo výsuvnými stěnami otevírají obytné výhledy do kvetoucích zahrad. Kuchyně a další prostory jsou navrženy velmi elegantně s použitím nejmodernějších technologií. Celý projekt též dbá na klidnou a diskrétní polohu každé vily i vysoké zabezpečení jednotlivých nemovitostí.
Hrubá zastavěná plocha jednotlivých domů je v rozmezí od 192 m² do 247 m². Hrubá podlahová plocha činí 192 m² až 362 m². Aktuálně celkem povolená zastavěná plocha je 1303,7 m² a podlahová plocha 1835,5 m². Na pozemku je vybudovaná trafostanice, dále jsou tu tři vrtané studně. Vodovodní přípojka je povolená, není však realizovaná. Též je na pozemku rozveden závlahový systém.
Pozemek se nachází jen 5 minut autem od metra. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Číslo zakázky
IDNES-N5886
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
15127 m2

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku