Prodej stavebního pozemku 2 536 m²

Líšnice, okres Ústí nad Orlicí

3 804 000 Kč 2 916 400 Kč (1 150 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej pozemku pro bydlení, 2 536 m2, Líšnice u Žamberka

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně prostorný na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od měst Letohrad a Žamberk? Tak to se vám pravděpodobně budete líbit tento pozemek s výměrou 2 536 m2 na velmi klidném místě obce Líšnice.
Samotný pozemek leží na parcele číslo 582/2 a vede k němu zpevněná obecní příjezdová cesta. Díky své rozloze nabízí dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází přímo na pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu. Pozemek je v tuto chvíli nově oplocen. Dle územního plánu je pozemek určen pro výstavbu rodinného domu.
Obec Líšnice sice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, naleznete zde školku, školu, obecní úřad i potraviny no a samozřejmě hostinec. Toto ale není problémem, jelikož do Žamberka to máte pár minut autem a do Letohradu je to jen o kousek dále, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě a v zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor.
Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Číslo zakázky
IDNES-1385
Cena
2 916 400 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
2536 m2
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

HESTIA Group s.r.o.

T. G. Masaryka, Lanškroun - Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

1 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku