Prodej domu 115 m² s pozemkem 1 326 m²

Polská, Trutnov - Dolní Předměstí

3 186 000 Kč 2 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům v Trutnově - ulice Polská

Tímto Vám nabízíme zajímavou obchodní příležitost, v podobě budoucího bydlení v původním, zděném domě, který se nachází na slunném místě nedaleko centra města Trutnov (ul. Polská). Jedná se o samostatně stojící, cihlový objekt o jednom nadzemním podlaží s podkrovím – půdními prostory, jež jsou vhodné k vestavbě.

Rodinný dům, byť dostupný z přilehlé hlavní komunikace, je zasazen do okouzlující přírodní scenérie „Genius loci“ v podobě krásné zahrady se vzrostlými stromy v návaznosti na okolní zeleň. To vše navíc téměř bez přítomnosti přímého souseda. Příslušenství stavení představuje garáž, která je v návaznosti na dům, dále venkovní bazén, studna a dřevěný přístřešek na dřevo.
Dispozice domu (3+1): velká vstupní chodba, po jejíž levé straně se nachází velikostně nadstandardní obytná místnost (kuchyň). Vedle této je malý prostor (chodbička) před koupelnou a koupelna samotná vč. WC. Po pravé straně chodby vejdeme do velké obytné místnosti, kde je v rohu připravena přípojka horkovodu. V přímé návaznosti na tuto místnost je další pokoj s úložným prostorem. Hlavní chodba je na druhé straně domu ukončena 2 kamennými sklepy, přičemž jeden z těchto prostor je vhodný zejména u uskladnění potravin a druhý (úžasná klenba) vybízí k vybudování sklípku s posezením.
V podkroví je vybudována samostatná místnost + menší obytný prostor (šikmina). Půdní prostory jsou, vzhledem ke své výměře, ideální pro vybudování dalších obytných místností nebo přímo celého bytu.
Technické zařízení: vytápění domu bylo realizováno kamny na TP, která byla umístěna na chodbě. Objekt je napojen na veřejný vodovodní řád (zcela nová přípojka - řád je položena až k hranici předmětného pozemku). Ohřev vody byl zajištěn bojlerem. Studna, která je umístěna na zahradě sloužila k napuštění bazénu a zalévání. Odpadní vody jsou svedeny do septiku. Elektřina (220/380V) je zajištěna z veřejné přípojky. Velkou výhodou je možné napojení na horkovod (přípojka v domě).

Celková výměra pozemků včetně zastavěné plochy je 1326 m². V případě zájmu je možnost pronájmu dalšího pozemku od města Trutnov. Příjezd k domu je zajištěn po obecní, asfaltové komunikaci, parkování je možné přímo na vlastním pozemku. Městským zastupitelstvem je zde příslib vybudování chodníku před domem.
Nabízené nemovité věci vyžadují kompletní rekonstrukci.
Stavení je vhodné zejména k bydlení, možno však využívat i k rekreačním účelům.

Číslo zakázky
IDNES-01RD2204
Cena
2 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1326 m2
Zastavěná plocha
201 m2
Užitná plocha
115 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Počet místností
4
Sklep
Půdní vestavba
Parkování
garáž, parkování na pozemku
Topení
ústřední - tuhá paliva, ústřední - dálkové
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Odpad
septik / jímka
Dopravní dostupnost
silnice
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

2 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku