Prodej domu 162 m² s pozemkem 771 m²

Choťánky, okres Nymburk

12 160 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Kompletní spodní a vrchní stavba, inženýring a DPH

Novostavba RD 6+1, 162m², pozemek 771m²

Naše společnost se zabývá komplexním zajištěním individuální výstavby RD, a to jak podle typových, tak i individuálních projektů, včetně zajištění vhodného pozemku pro stavbu. Služby jsou od výběru pozemku a domu, přes zajištění financování, předprojektovou a projektovou přípravu a zajištění výstavby, až po kolaudaci a následný zápis do Katastru nemovitostí. Naše služby je vždy možné využít buď komplexně, nebo pouze některé jejich části, s výjimkou samostatné koupě pozemku. Všechny pozemky jsou prověřené a lze je najít i samostatně v inzercích realitních kanceláří, případně přímých vlastníků. Domy vycházejí z typových projektů a lze je na přání klienta upravovat, případně i vypracovat zcela nový, individuální projekt na základě požadavků zájemce o výstavbu. Z našeho portfolia pro Vás vybíráme:
Projekt Malaga je moderní rodinný dům s podkrovím, sedlovou střechou a velmi atraktivní funkční dispozicí. Na malé ploše byl navržen pohodlný prostor pro vícečlennou rodinu. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou, praktická kuchyň a komora. To jsou prvky nezbytné k vytvoření dokonalého domova. Za pozornost stojí také okna, která díky své velikosti zaručují vynikající osvětlení místnosti. Z obývacího pokoje můžete vyjít na slunnou terasu pro relax. Návrháři se také postarali o další pokoj pro hosty a malou koupelnu se sprchou. V technické části budovy je také kotelna sloužící jako prádelna a technická místnost za garáží. V podkroví byl navržen pohodlný soukromý prostor. K dispozici je koupelna, tři ložnice a ložnice rodičů se soukromým šatníkem. Vše je prakticky promyšlené a využívá se každý metr. Projekt Malaga je pohodlný a moderní dům, ve kterém si každý obyvatel bez ohledu na věk a zájmy najde své vysněné místo.
Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení.
Připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem.
Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimální způsob vytápění a větrání pro využití dotačních titulů. Dále návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.
Tato nabídka je pouze inspirativní. Může být realizována v této podobě, nebo je možné naše domy a pozemky vzájemně kombinovat v mnoha různých variantách. Bližší informace získáte na uvedených kontaktech.

Číslo zakázky
IDNES-JSI5221
Cena
12 160 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
771 m2
Zastavěná plocha
112 m2
Užitná plocha
162 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Parkování
garáž
Topení
jiné
Vybavení domu
nezařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

1 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku