Pronájem obchodních prostor, 47 m²

Hustopeče, okres Břeclav

8 460 Kč/měsíc 7 050 Kč/měsíc (150 Kč/m² )

Pronájem obchodních prostor, Hustopeče

Nabídka dlouhodobého pronájmu komerčních prostor v novostavbě polyfunkčního domu u centru města Hustopeče. Nabízíme k pronájmu komerční prostor v novostavbě čtyřpodlažního polyfunkčního domu v Hustopečích.
Velkorysé obchodní prostory se zázemím, s celkovou užitnou plochou přes 133 m2, nabízí široké využití: obchody, služby, kavárna, banka, pojišťovací a finanční společnosti, aj. je možné pronajmout jako celek, nebo po částech v ceně od 180 Kč/m2.
Prostory jsou vybaveny samostatným plynovým kotlem, klimatizací, vlastním měřidlem médií, toaletami-sociálním zázemím zvlášť muži a ženy, úklidovou místností a jsou připraveny k dokončení dle přání budoucího nájemce (tzn. umístění příček a dveří, položení podlahové krytiny, montáž osvětlení atd. )
Moderní, architektonicky velmi zajímavý dům se nachází na ulici Janáčkova, s dobrou možností rychlého zaparkování, v těsné blízkosti frekventované ulice Bratislavská, dopravní tepny s intenzivním provozem vozidel i osob, na dohled od vlakového a autobusového nádraží, v těsné blízkosti hlavního (Dukelského) náměstí s radnicí a městskými a regionálními úřady a dalším velkým parkovištěm.
Skvělou dopravní dostupnost zaručuje také sjezd na dálnici D2 (15 minut - Brno, 20 minut -Břeclav), dále pak autobusy a vlak.
Pro více informací a prohlídky nemovitosti kontaktujte makléře.

Číslo zakázky
IDNES-N77517
Cena
7 050 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Výstavba (rok)
2016
Kolaudace
2016
Užitná plocha
47 m2
Počet podlaží
4
Plyn
veřejný přívod
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
veřejná kanalizace
Roční spotřeba energie
103 kWh
PENB
B (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku