Prodej stavebního pozemku, 2000 m²

Stará Ves nad Ondřejnicí, okres Ostrava-město

2 000 000 Kč (1 000 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej stavební parcely 2.000 m2 Stará ves nad Ondřejnicí

Předmětem prodeje je stavební parcela na lukrativním místě, určená k výstavbě individuálních rodinných domů. Tento pozemek se nachází na jihozápadním okraji obce Stará Ves nad Ondřejnicí kde je situováno celkem 38 stavebních parcel. Místo splňuje veškeré trendy moderního bydlení, jež vychází vstříc všem požadavkům dnešní doby a zároveň nabízí možnost bydlení v dosahu přírody. Pozemky jsou k prodeji v rozmezí 930 - 2000 m2, s tvarovou i polohovou různorodostí.
Prioritou tohoto investičního záměru nebylo vytvoření maximálního počtu stavebních míst na jednom prostoru ale nabídnout klientům nadstandardní místo s jasně danými parametry, tak aby oslovilo širokou škálu zájemců o kvalitní bydlení. Umístění jednotlivých parcel hledá citlivý kompromis mezi využitím stávajících ploch a pocitem dostatečné ,, vzdušnosti“ daného prostoru. U příjezdových komunikací zůstává rezerva i pro okrasnou zeleň.
Pozemky jsou situovány ve velmi klidné části obce s kompletní občanskou vybaveností. Dojezdová vzdálenost do centra Ostravy je 17 km. Poklidná lokalita a vynikající dopravní dostupnost zajišťují exkluzivitu tohoto místa.
IS (elektřina, voda, asfaltový koberec, veřejné osvětlení) jsou dokončeny a zkolaudovány. Možnost výstavby ihned. Video z lokality ke shlédnutí zde - https://youtu. be/upx5NUh6lvw

Číslo zakázky
IDNES-N01127
Cena
2 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
2000 m2

Kontaktujte prodejce

NAXOS Ostrava, a.s.

Nádražní 1258/22, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku