Pronájem kanceláře, 251 m²

Škrobárenská, Brno - Trnitá

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: na vyžádání, Neplatíte provizi, bez DPH, bez poplatků

Moderní kanceláře za rozumnou cenu

CT ZonePonávka je vyjímečný projekt, který svým industriálním a moderním charakterem navazuje na zcela zrekonstruované prostory historické škrobárny.
Areál se postupně rozrůstá o nové administrativní budovy, které nabízí další prostory a svým dokončením veškeré technické parametry moderní administrativní stavby. Navazují tak na již dokončené a téměř obsazené budovy, čímž dochází k dalšímu zvětšování parku i k rozšiřování služeb.
Výhodou je dostatek parkovacích míst, moderní prostředí nabízející několik možností stravování v areálu, těsné blízkost klidové zóny s lavičkami a napojením na cyklostezku.
V areálu se dále nachází budova pro bydlení nejen mladých talentů - Domeq, která nabízí i krátkodobé ubytování v plně zařízených malometrážních bytech. Domeq je nejčastěji využíván pro mimobrněnské a zahraniční zaměstnance.
Jedna z jednotek, které jsou aktuálně k dispozici, je jednotka v nové budově A1o velikosti 251 m2. K dispozici jsou dále jednotky větších i menších výměr, které budou nájemcům připraveny podle jejich požadavků.
Cena pronájmu se odvíjí podle velikosti pronajaté plochy a délky trvání nájemní smlouvy. Neváhejte nás kontaktovat pro kalkulaci cen a nezávaznou prohlídku.
Při spolupráci s námi neplatíte provizi. Těšíme se na spolupráci.

Číslo zakázky
IDNES-AP-Ponavka-A3 - 251m - 3
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
skeletová
Stav budovy
novostavba
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
251 m2
Parkování
parkování na ulici
Vybavení
nezařízený
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku